Zamknij

Do szkoły przyszła kompletnie pijana! W tym stanie chciała odebrać dziecko

17:30, 23.11.2022 D.W./KPP Olkusz
Skomentuj

Do jednej z polskich szkół przyszła słaniająca się na nogach kobieta. Okazało się, że była pijana i w tym stanie chciała odebrać swoje dziecko.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Olkuszu w województwie małopolskim. Miało ono miejsce co prawda 17 listopada, ale w środę (23 listopada) poinformowała o tym tamtejsza policja. 

- Około godziny 14.30, do jednej z olkuskich placówek oświatowych przyszła 45-letnia kobieta, która chciała odebrać swojego syna. Kobieta miała problem z utrzymaniem równowagi i czuć było od niej alkohol. O sytuacji natychmiast powiadomiono dyrektora, który o pomoc poprosił policję

- relacjonuje przebieg zdarzeń kom. Katarzyna Matras, oficer prasowy KPP w Olkuszu. 

Kompletnie pijana!

Badanie na obecność alkoholu we krwi wykazało, że 45-latla ma ponad trzy promile alkoholu. W takim stanie matka zamierzała opiekować się dzieckiem.

- Chłopiec trafił pod opiekę babci a o sytuacji powiadomiono sąd rodzinny - dodaje rzeczniczka mundurowych. 

Policja apeluje do osób, które są świadkami takich zachowań, aby reagowali na takie sytuacje i zgłaszali ten fakt do odpowiednich instytucji. Zgłoszenie może zapobiec tragedii, ale też jest pomocne w celu podjęcia odpowiednich działań przez instytucje, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży.

(D.W./KPP Olkusz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%