Zamknij
REKLAMA

Co można obstawiać u bukmacherów oprócz piłki nożnej?

07:18, 01.04.2021 |
Skomentuj

Oczywiście piłka nożna, to nie jedyne, co można obstawiać u bukmacherów. Istnieje wiele innych dyscyplin sportowych, które można obstawia, dlatego też dziś przedstawimy ci kilka z nich!

Tenis

Tenis to dość ciekawa alternatywa do piłki nożnej, z racji tego, że jest to dość nieprzewidywalna dyscyplina sportowa. Jeśli na przykład krzyk Urszuli Radwańskiej głośniejszy niż zwykle, to warto zachować czujność, bo może zdarzyć się coś, co zmieni bieg twojego zakładu. Podobnie, jeśli w trakcie gry zawodnik nagle pokłócił się z sędzią, nastąpiła nagła przerwa.

Wracając jednak do tematu zakładów tenisowych, warto zastanowić się nad poziomem przygotowania sportowców, nie mówiąc już o tym, że trzeba też sprawdzić miejsce, w którym toczy się tego typu rozgrywki. Typy tenis nie są tak bardzo popularne jak zakłady na piłkę nożną, dlatego trzeba mieć czujność przed inwestowaniem większej ilości kapitału.

Warto zwrócić uwagę na media społecznościowe sportowca, ponieważ mogą one dostarczyć ważnych danych na temat tego, czy wybrany sportowiec jest zdrowy. Jeśli nie lubisz zakładów na żywo, najlepiej postaw zakład, ponieważ szanse na wygranie takich zakładów w meczu tenisowym wynoszą prawie 50%. Oczywiście należy unikać wpisywania w internet czegoś takiego jak ,,typy tenis” we wczesnej fazie gry, ponieważ informacji jest niewiele i trudno jest wtedy przewidzieć daną sytuację.

Po drugie, nie spodziewaj się wielu promocji na zakłady tenisowe, chociaż z drugiej strony naprawdę nie wiesz, czy bukmacher zaoferuje coś interesującego – mimo to typy tenis są dość ciekawą alternatywą do piłki nożnej!

Sporty wirtualne

Są to wydarzenia sportowe generowane losowo przez komputer. Są podobne do gier komputerowych, z tą różnicą, że do wszystkich operacji używane są specjalnie przygotowane algorytmy. Można powiedzie, że gry wirtualne bardziej przypominają loterie niż zakłady sportowe.

Mimo to nadal w pewnym stopniu opierają się na statystykach, a zasady obstawiania są już bardzo podobne do tradycyjnych zakładów. Sporty wirtualne to dobra okazja do obstawiania, zwłaszcza gdy nie ma do obstawiania wydarzeń na piłkę nożną. Nie ma wątpliwości, że zaletą zakładów na sporty wirtualne jest to, że możesz obstawiać sporty wirtualne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto gra trwa średnio 10 minut, a gracze mogą śledzić każde zdarzenie w czasie rzeczywistym, co jest ogromną zaletą, ponieważ przy kolejnym zablokowaniu regularne obstawianie staje się coraz trudniejsze.

Jeśli chodzi o sporty wirtualne, to możesz wybierać spośród najpopularniejszych sportów, takich jak wyścigi konne, wyścigi chartów, siatkówka, koszykówka, tenis i piłka nożna. To bardzo ciekawy sposób na zastępstwo piłki nożnej, szczególnie jeśli nie ma jeszcze sezonu.

Sporty niszowe

Wielu doświadczonych graczy wybiera niszowe sporty zamiast tych najpopularniejszych, szczególnie, kiedy sezon piłkarski jest w pełni. Oczywiście oznacza to mniejsze potencjalne szanse na wygraną niż w przypadku tego rodzaju zakładów, ale z drugiej strony musimy pamięta, że przynajmniej szansa na wygraną jest większa niż w przypadku innych sportów.

W końcu, jeśli zostaniesz ekspertem w niszowych dyscyplinach sportowych, będziesz miał większe szanse na wygraną, ponieważ większość bukmacherów nie wyda dużo pieniędzy na dobrą analizę tych mniej popularnych sportów. Wtedy też skupiają się głównie na bardziej popularnych sportach, takich jak piłka nożna właśnie. Dlatego chociaż niektóre sporty mogą wydawać się Ci mało interesujące, to i tak warto od czasu do czasu na nie obstawia. W końcu w internecie jest bardzo dużo informacji, a uzupełnienie swojej wiedzy sportowej może przynieść ci sukces.

E-sporty

Naturalnie nie możemy tutaj też zapomnieć o e-sportach. Bardzo wielu graczy przerzuciło się na e-sporty, szczególnie dlatego, że od czasu pandemii wiele spotkań piłkarskich po prostu zostało odwołanych. E-sporty mają taką zaletę, że turnieje e-sportowe mogą odbywać się praktycznie przez cały rok, ponieważ cała rozgrywka i tak toczy się przez sie.

Materiał zewnętrzny

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%