Zamknij

Wyjątkowy mikołajkowy spacer. Śnieg nikogo nie wystraszył, wręcz przeciwnie...

16:48, 04.12.2023 mis Aktualizacja: 12:41, 07.12.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Szósty Mikołajkowy Marsz Nordic Walking za nami. Uczestnicy przemaszerowali, w tempie rekreacyjnym leśnymi duktami w rejonie Dzięczyny w bardzo śnieżnej aurze. Niektórzy założyli nawet mikołajkowe czapeczki. Finałem spaceru było wspólne biesiadowanie na terenie rekreacyjnym w rejonie stawów.

Mikołajkowy Marsz Nordic Walking w Dzięczynie to już tradycja. I w tym roku zgromadził sporą grupę miłośników tego sportu. Przy dzięczyńskim kompleksie rekreacyjnym zrobiło się biało-czerwono od mikołajowych czapek kijkarzy. Po krótkiej rozgrzewce spacerowicze ruszyli wytyczoną przez organizatorów trasą długości ok. 6 km, która wiodła leśnymi duktami udostępnionymi przez Nadleśnictwo Karczma Borowa. W tym roku spacer odbył się w wyjątkowej zimowej aurze, bo niedzielną noc spadło sporo białego puchu.

[FOTORELACJA]10795[/FOTORELACJA]

Na marszu oprócz mieszkańców gminy stawiły się zaprzyjaźnione z poniecką sekcją "Krok za krokiem” grupy z Miejskiej Górki, Rawicza, Bojanowa i Pakosławia. Już po około godzinie pierwsi uczestnicy kończyli swój marsz, a na mecie mieli możliwość zregenerowania sił przy ciepłym posiłku, placku i kawie.

Organizatorem wydarzenia była sekcja "Krok za krokiem” Gminnego Centrum Kultury.

[ALERT]1701704499192[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%