Zamknij
REKLAMA

Szkolenie z przeprowadzania auditu wyrobu zgodnie z VDA 6.5

09:11, 14.09.2021 | materiały partnera

Standard VDA 6.5 AUDIT WYROBU to obowiązek, jaki muszą spełnić dostawcy części samochodowych dla klientów z rynku niemieckiego. Chodzi tutaj nie tylko o jakość wyrobów, ale przede wszystkim o ich zgodność i ocenę z punktu widzenia wymagań klienta. Przeprowadzenie auditu zabezpiecza przed wystąpieniem negatywnych sytuacji związanych m.in. z odpowiedzialnością za produkt oraz jego ewentualne wady fizyczne. To zatem niezbędne narzędzie, a realizowane w oparciu o podręcznik VDA 6.5 edycja 3, marzec 2020. Jeśli jesteś osobą wyznaczoną do przeprowadzenia auditu wyrobu wg VDA 6.5, najlepszą opcją będzie z pewnością wybór szkolenia, które przygotuje cię do tego zadania. Jak wybrać właściwy wariant i komu jeszcze przyda się tego typu szkolenie?

Szkolenie CDA 6.5- kto może wziąć w nim udział? 

Okazuje się, że nie tylko osoby bezpośrednio wytypowane do przeprowadzenia auditu są zainteresowane wspomnianym szkoleniem. Otóż szkolenie vda 6.5 będzie świetną opcją dla szerszej kadry firmy, w tym przede wszystkim personelu wdrażającego i utrzymującego System Zarządzania Jakością w motoryzacji wg IATF 16949. Warsztaty, o których możemy dowiedzieć się więcej m.in. na https://szkolenia-sgp.pl/szkolenia/sektor-prywatny/jakosc/normy-audyty-wymagania/audit-wyrobu-zgodnie-z-vda-6-5 przyciągają uwagę również kandydatów na audytorów wewnętrznych, inżynierów jakości, czy szefów projektów wdrożeniowych. Z pewnością udział w szkoleniu to dobra opcja w przypadku pracowników zajmujących się magazynowaniem wyrobu, jego pakowaniem i wysyłką, czy też załogi odpowiedzialnej za proces zakupu w firmie.

Jak więc widać, szkolenie Audit Wyrobu VDA 6.5 ma naprawdę szerokie grono odbiorców. Jak przekonują eksperci, warto zainteresować się takim wydarzeniem chociażby ze względu na wprowadzone kluczowe zmiany w VDA 6.5 - edycja 3, marzec 2020. 

Jaki jest zakres szkolenia VDA 6.5?

Podstawową korzyścią płynącą z udziału w szkoleniu są, jak zawsze w przypadku wartościowych treści szkoleniowych i profesjonalnie przygotowywanych warsztatów, wyższe kompetencje personelu. To najskuteczniejsza droga do tego, aby zyskać kadrę kompleksowo przygotowana do przeprowadzenia wymaganego auditu. Jednak co jeszcze bardziej istotne, i jak można przekonać się analizując chociażby programy szkoleniowe w zakresie VDA 6.5, udział w warsztatach dostarcza wiedzy na temat sposobu przeprowadzenia auditu wyrobu według wymagań klientów niemieckich. Dla sprawnego funkcjonowania w obszarze dostaw części samochodowych na rynek naszego zachodniego sąsiada, taka wiedza wydaje się być konieczna (zestawienie auditu wyrobu z wymaganiami IATF 16949 i CSR).

Jak wybrać firmę realizującą szkolenie? 

W szkoleniu VDA 6.5 najistotniejszy wydaje się być warsztatowy charakter zajęć. Chodzi o to, aby móc na bieżąco wdrażać omawiane rozwiązania w praktyczne ćwiczenia z przeprowadzania auditów i w ten sposób "przetestować" metodologię. Na szczęście obecnie z łatwością można dotrzeć do ofert firm szkoleniowych proponujących taki właśnie system. Do renomowanych firm przeprowadzających szkolenia VDA 6.5 należy szkolenia-sgp.pl.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%