Zamknij
NEWS

Zignorował STOP i potrącił rowerzystkę! Po badaniu wyszło, dlaczego jej nie widział

mis 11:46, 03.02.2026 Aktualizacja: 11:50, 03.02.2026
2 Zignorował STOP i potrącił rowerzystkę! Po badaniu wyszło, dlaczego jej ... Foto: arch. Gostyn24

Zignorował znak STOP i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej rowerzystce. Potrącił kobietę na skrzyżowaniu. Gdy policjanci zbadali jego trzeźwość, wyszło na jaw coś, co rzuca na tę sytuację zupełnie inne światło, mężczyzna był kompletnie pijany.

Do potrącenia doszło 29 stycznia na skrzyżowaniu ulic Świętego Ducha i Jutrosińskiej w Krobi. Policjanci zostali wezwani na miejsce po zgłoszeniu, że kierujący samochodem potrącił rowerzystkę.

- Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 51-letni kierujący Citroenem nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się rowerzystce.  W wyniku zdarzenia doszło do potrącenia kobiety - przekazuje kom. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak się okazało, doznała ogólnych potłuczeń ciała. Kluczowe ustalenie pojawiło się jednak w trakcie policyjnych czynności. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca był pijany.

- Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie 51-letni kierujący Citroenem - informuje kom. Monika Curyk.

Mężczyzna odpowie teraz za spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

[ALERT]1770115366238[/ALERT]

[ZT]87392[/ZT]

[ZT]87383[/ZT]

[ZT]87359[/ZT]

(mis)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

KrobiakKrobiak

3 0

To było w czwartek, co takie opóźnienia w przekazywaniu informacji? Pewnie łącza zamarzły ;)

12:21, 03.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

qq

2 0

dobrze ze nie był na chlany bo tu na tym pseudo portalu pseudno dziennikarskim juz jedna pseudo dziennikarna opisała jedno zdarzenie w gostyniu co bylo ze kierowca byl na chlany dobrze ze ten tutaj nie był na chlany

12:51, 03.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%