Zamknij

W dzień padało, w nocy marzło. Efekt jest opłakany. Powiało jednak optymizmem

07:57, 05.04.2023 Aktualizacja: 08:04, 05.04.2023
Skomentuj Foto poglądowe : Fotolia Foto poglądowe : Fotolia

Dziury w nawierzchni, na trasie z Bułakowa w kierunku Kaczejgórki i Mokronosu, wołają o... natychmiastową interwencję. Burmistrz Pogorzeli przyznał, że remonty dróg gminnych już ruszyły, a tegoroczna zima nie była zbyt łaskawa dla ich kondycji.

- Była taka pogoda, która trochę destrukcyjnie wpływa na drogi, bo nie ma nic gorszego jak w dzień pada deszcz, a w nocy wszystko marznie i wówczas następuje największa destrukcja dróg, bo woda w szczelinach zamarza i je rozsadza – rysował burmistrz Pogorzeli, Piotr Curyk.

Jednocześnie zapowiedział, że w 2023 r. planuje się położyć nowy dywanik asfaltowany na odcinku około 12 km dróg gminnych. Jest więc szansa, że wspomniane dziury na drodze w Bułakowie nie tylko zostaną połatane, ale w ogóle znikną z krajobrazu za sprawą nowej nawierzchni bitumicznej.

[ALERT]1680673421005[/ALERT]

 

(Adrian Femiak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%