Zamknij
REKLAMA

Jedyny taki sklep w Gostyniu! Wchodząc od razu czujesz się jak we własnym domu.

09:50, 26.02.2021 | Materiał promocyjny

Ich debiut na gostyńskim rynku miał miejsce w grudniu 2019 roku. Trafili więc na bardzo zły moment, bo już kilka miesięcy później gospodarką zachwiała pandemia i prawie wszystko stanęło na głowie. Mimo złej koniunktury wykorzystali ten czas na rozbudowę i poszerzenie asortymentu. Dziś są wiodącym sklepem w Gostyniu, oferującym największą gamę wykładzin, chodników, dywanów, paneli w promocyjnych cenach i drzwi, za montaż których zapłacimy symboliczną złotówkę. O kim mowa?

Oczywiście o sklepie sieci KOMFORT, który większości z nas kojarzył się dotąd tylko z wykładzinami i dywanami. W tym asortymencie KOMFORT rzeczywiście nie ma sobie równych, ale to nie jedyne elementy wyposażenia wnętrz, jakie oferuje sklep przy ul. Ogrodowej 9 w Gostyniu.

KOMFORT to także szeroka gama paneli podłogowych renomowanych firm, takich jak Quickstep, Weninger, Egger, Krono, Classen, a także bardzo dziś popularne panele vinylowe Quickstep, Beaufloor, czy IVC – Szczególnym powodzeniem cieszą się panele imitujące naturalne drewno. W ofercie mamy też panele imitujące beton, kamień, czy płytki ceramiczne. Są to produkty różnorodne nie tylko w zakresie swoich wzorów i kolorów, ale i kształtów – mówi Marcin Walczewski, właściciel sklepu, który doskonale wykorzystał czas pandemii, na stworzenie miejsca, mogącego zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Gostyński KOMFORT otworzył się w grudniu 2019 roku, tworząc miejsce, które warto odwiedzić planując remont mieszkania czy domu. - Większości z nas KOMFORT kojarzy się z dywanami i to prawda... mamy ogromny wybór dywanów, i wykładzin dywanowych, dlatego jeżeli ktoś planuje zmiany, u nas na pewno znajdzie wszystko czego mu potrzeba - przekonuje Marcin Walczewski i dodaje, - Niewiele osób wie, że sieć KOMFORT to także największy w Polsce wybór paneli podłogowych i drzwi w bardzo dobrych cenach. W naszej ofercie mamy też bogaty wybór wysokiej jakości płytek podłogowych, ale z uwagi na ograniczoną przestrzeń nie jesteśmy w stanie ich wyeksponować. - zapewnia właściciel.

W ofercie KOMFORT znajdziemy szeroką gamę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, takich producentów jak DRE, Pol-Skone, Invado, Intenso, które można zamówić nie tylko w wyjątkowo dobrych cenach, ale też z montażem za symboliczną 1zł ( dotyczy zamówień zrobionych do dnia 6 kwietnia).

Warto zaznaczyć, że KOMFORT wraz z panelami, drzwiami czy wykładzinami oferuje także ich profesjonalny montaż., którym zajmują się specjalistyczne firmy współpracujące z siecią. Kupując towar w pakiecie z montażem jego cena jest znacznie niższa – klienci płacą mniej, bo wówczas obowiązuje obniżona stawka VAT z 23 procent do 8 procent, a to spora różnica. Przy montażu korzystamy tylko i wyłącznie z wyspecjalizowanych firm, co daje gwarancję, że panele, drzwi czy wykładziny zostaną założone szybko i profesjonalnie – informuje Marcin Walczewski.

Klienci KOMFORT mogą również korzystać z licznych promocji i obniżek cen sięgających nawet -70% lub rozłożyć płatność za zakupy na wygodne raty 0%.

Dlaczego warto więc polecić sklep KOMFORT? Bo to miejsce przyjazne wszystkim, którzy budują, remontują lub zmieniają wnętrze swojego domu, mieszkania, lokalu. Bo mają dobre ceny i sporo promocji, bo przy sklepie znajduje się dogodny parking, a placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18 i sobotę od 9. do 14. Jeśli do tego dołożymy miłą i profesjonalną obsługę, to nie dziwi fakt, że sklep ten w krótkim czasie stał się liderem w branży o czym warto się przekonać odwiedzając placówkę osobiście.

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%