Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na to wydarzenie

08:39, 19.08.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Już 5 września na deskach Gostyńskiego Ośrodka Kultury Hutnik, po raz pierwszy w Gostyniu wystąpi Czesław Mozil, ze sowim muzycznym stud-upem. Motywem wiodącym będzie Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polskaą, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem.

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila, to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole.

Na wszystkie te pytania, z humorem odpowie Czesław Mozil, podczas swojego występu w GOK Hutnik, przeplatanego największymi hitami artysty. To kulturalne wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek 5 września o godz. 20.00. Bilety w cenie 40-60 zł do nabycia on-line klikając - TUTAJ -    a stacjonarnie, tylko w dniu koncertu na bramce

Foto: Fotolia.pl


W związku z pierwszym występem artysty w Gostyniu, mamy dla was 4 wejściówki do rozdania. Śledźcie nas na Facebooku.

                     

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone