Niecodzienny widok zastali kierowcy, którzy przejeżdżali dziś obwodnicą Borku Wlkp. W rowie leżała ciężarówka, która przewoziła...domek holenderski. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, próbując uniknąć zderzenia z sarną, która nagle wybiegła na jezdnię.
Wszystko wydarzyło się około 2:00 w nocy. Jadący krajową "dwunastką" kierowca, nagle stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. - Według oświadczenia kierującego tirem, 44-letniego mieszkańca Nowej Soli, z przydrożnego rowu na jezdnię wybiegła sarna. Mężczyzna chciał uniknąć zderzenia, stracił panowanie nad pojazdem marki scania i wjechał do rowu - mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji.
Mężczyzna przewoził domek holenderski, który uległ całkowitemu zniszczeniu. Na miejsce wezwano specjalistyczny sprzęt. Akcja wyciągania kilkutonowego kolosa może potrwać nawet kilka godzin. W tym czasie kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na trasie.
MiS
Takich dożynek jeszcze nie widzieliście! Od obrzędu ...
a dlaczego zabawy nie ma w sobotę? a turniej wsi?
zabawa
18:06, 2025-08-20
Rodzinny dworek Bojanowskiego chyli się ku ruinie...
Skoro siostrzyczki są częścią kościoła katolickiego, to niech się zwrócą do watykańskiego okupanta o pomoc. Przecież ta banda katabasów leży na forsie i swoich mogą wspomóc.
Anty
17:55, 2025-08-20
Rodzinny dworek Bojanowskiego chyli się ku ruinie...
Na swój palac miały a teraz znów zebranie od naiwnych.
Koniec z tym
17:54, 2025-08-20
Koniec z pobłażaniem! Nie tylko mandaty. Chcą ...
A na złodziei kaczystanu nie ma bata.
Julenio
17:50, 2025-08-20
0 0
Miłego dnia :)
0 0
Co za kierowca ciezarowki unika uderzenia w sarne. Chyba jakas oferma z łapanki. Cały zestaw i ładunek uszkodzony, a po uderzeniu w sarne moze lampa za 300 zl. do wymiany by byla. ŁAPANKA
0 0
Powiem Wam, że Polak tak wyklepie domek, że pójdzie jako bezwypadkowy. Mam nadzieje, że kierowca nic się nie stało. Pozdrawiam
0 0
Jak się przysnęło to trzeba było powiedzieć, że sarna wyskoczyła
0 0
Znam doswiadczonego przewoznika domkow holenderskich mogli jemu zlecic transport pozdro K.piaski
0 0
to nie sarna tylko laptop.