Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:30, 15.02.2019
Nadmierna wilgoć gromadząca się w obiekcie mieszkalnym to poważny sygnał alarmowy. Niewątpliwie, powinien on skłonić lokatorów do podjęcia decyzji o gruntownym odświeżeniu budynku bądź jego wybranych pomieszczeń dotkniętych pleśnią lub grzybem. W tym celu niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej usługi fachowych firm typu TSM z Poznania.
08:43, 14.02.2019
Rowerek treningowy to świetna alternatywa dla roweru tradycyjnego. Na rowerku stacjonarnym ćwiczyć można przez cały rok niezależnie od pogody. Rower treningowy jest bardzo wygodny w użyciu, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku osób starszych mających problemy z kręgosłupem, ze stawami osób, które nie mogą dźwigać ani jeździć po nierównym terenie.
16:32, 08.02.2019
Probiotyki, potocznie zwane dobrymi bakteriami, korzystnie wpływają na organizm człowieka, ponieważ wzmacniają jego odporność oraz są pomocne w leczeniu wielu dolegliwości. Na rynku dostępne są różne probiotyki w postaci leków i suplementów diety, tylko nie wszystkie są warte uwagi. Jaki probiotyk więc wybrać, aby był skuteczny? Oto kilka rzeczy na które należy zwrócić uwagę.
13:41, 08.02.2019
W zależności od tego, jaki styl jazdy na rowerze preferujemy, wybieramy rower górski, miejski, trekkingowy, crossowy, szosowy… Tak, z tej dziedzinie panuje spore zróżnicowanie. Rowery, ze względu na swą funkcjonalność, różnią się konstrukcją, geometrią ramy, osprzętem, wyposażeniem dodatkowym, itp. Wiele typów rowerów występuje także w wersji dla kobiet.
16:55, 07.02.2019
Bieganie to bardzo popularna dyscyplina sportu. Do jej uprawiania początkowo nie potrzeba niczego poza chęciami i odrobiną czasu. Jednak z czasem warto zainwestować w kilka gadżetów, dzięki którym treningi będą przyjemniejsze. Sprawdź, co wziąć pod uwagę.
14:53, 07.02.2019
Nigdy dotąd nie miałeś okazji zwiedzić kontynentu azjatyckiego ani skosztować jego oryginalnych specjałów kulinarnych? Podczas gdy tradycyjne japońskie, chińskie, czy wietnamskie dania typu modne sushi, czy kultowe wręcz sajgonki można wypróbować w dobrej klasy restauracjach powszechnie dostępnych w dużych polskich miastach, w przypadku owoców, z których niewątpliwie Orient słynie, już nie za bardzo mamy taką okazję. W celu zyskania zupełnie nowych doznań i dopieszczenia swego podniebienia kompletnie innymi niż standardowo znane w Polsce smaki, warto postawić na zakupy w sklepach typu harmoniasmakow.pl, gdzie dostępnych jest mnóstwo oryginalnych, sprowadzanych wprost z Azji, niepospolitych owoców i nie tylko. A więc jakie konkretnie egzotyczne specjały owocowe można wypunktować na liście azjatyckich witaminowych hitów?
10:24, 07.02.2019
Oferta pracy - MONDI
07:28, 05.02.2019
Zaskoczona? Zanim zaczniesz się zastanawiać, czego masz w nim szukać, już odpowiadam: konkretnej daty, od kiedy jesteście razem lub kiedy się poznaliście. Spróbuj sobie przypomnieć, jak wyglądały te chwile: pierwszy uśmiech, komplement, wspólne wyjście. Miarą udanego prezentu walentynkowego jest dopasowanie go do dynamiki związku, który razem tworzycie. Dowiedz się, jak z tej jednej daty można wywnioskować, jaki prezent dla chłopaka sprawi mu największą radość.
12:37, 04.02.2019
Radzenie sobie z długiem potrafi być bardzo ciężkie, szczególnie w przypadku, gdy nasze miesięczne dochody nie są w stanie pokryć koniecznych do spłaty rat. Kwestię tę bardzo utrudniają także odsetki, które banki naliczają w ramach kary za niewywiązywanie się z opłat w ustalonym terminie. Chociaż nie powinno zaciągać się kredytów, których nie jesteśmy w stanie spłacić, to nagłe i nieprzewidziane sytuacje życiowe mogą zmusić nas do radykalnych działań.
3
08:20, 01.02.2019
Odchudzanie, obok rzucenia palenia, to najczęstsze z noworocznych postanowień. Kiedy zaczynamy dietę, chcielibyśmy móc przenieść się w przyszłość i zobaczyć, jakie efekty w odchudzaniu przyniesie zmiana stylu odżywiania się. Niestety, nie jest to możliwe - jednak, jeśli będziemy przestrzegali zaleceń dietetyka naprawdę sumiennie, to już za kilka tygodni lub miesięcy zobaczymy w lustrze zupełnie inną osobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd zewnętrzny.
1
10:57, 31.01.2019
Oferta pracy ZWiK Gostyń
11:48, 29.01.2019
Szczury i myszy wprowadzają się do naszych domów i nie pytają o pozwolenie. Gdy na dobre się zadomowią bardzo trudno jest się ich pozbyć. Wykorzystują wolne szczeliny w domu, by tylko dostać się do środka i znaleźć schronienie oraz pożywienie na zimowe miesiące. Jeśli w ostatnim czasie zauważyłeś ślady mysich ząbków na pożywieniu, co rusz natrafiasz na przegryzione kable i potargane książki, a w pomieszczeniach unosi się przykry zapach, najprawdopodobniej masz lokatorów na gapę.
18:02, 28.01.2019
Sprzątanie bywa naprawdę uciążliwe! Szczególnie takie poremontowe porządki wymagają dobrego zaplecza. Bez odkurzania się nie obejdzie. Gorzej, kiedy Twój odkurzacz, a konkretniej jego worek, najzwyczajniej w świecie się poddał! Pozbądź się go jak najszybciej i przeczytaj, na jaki model powinieneś go wymienić. Bo to, że na lepszy, to przecież oczywiste!
14:40, 28.01.2019
Planowanie wakacji to naprawdę fantastyczna sprawa. Chyba każdy z nas cieszy się na samą myśl, że w czasie letnich wakacji będzie mógł polecieć do Hiszpanii, gdzie zawsze jest cudowne słońce. Nawet wyjazd nad Bałtyk jest czymś naprawdę emocjonującym. Również nasze dzieci są podniecone faktem, że będą mogły wyjechać na obóz letni, czy też zimowy w góry razem ze swoimi przyjaciółmi. Nasza podróż, jak również samodzielna dzieci będzie o wiele spokojniejsza, jeżeli będziemy mieli do tego odpowiednio wykupiona polisę.
10:15, 28.01.2019
Monitoring pojazdów transportowych może być postrzegany wyłącznie jako obowiązek – albo jako nowe możliwości rysujące się przed właścicielami flot pojazdów. Lokalizacja GPS to jedno, a bezpieczeństwo i lepsza kontrola to drugie.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone