Zamknij
REKLAMA

Dieta pudełkowa dla dwojga. Dlaczego warto?

15:31, 20.07.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Catering dietetyczny staje się coraz bardziej popularny. Z tej opcji korzystają już nie tylko mieszkańcy dużych miast. Jedną z największych zalet diety pudełkowej jest to, że dostosowana jest ona do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Niektóre firmy cateringowe rozszerzyły swoją ofertę o specjalne pakiety dla par. Czy warto inwestować w dietę pudełkową dla dwojga? Jakie są plusy korzystania z cateringu dietetycznego w parze? Zapraszamy do lektury!

Wzajemna motywacja

Decyzja o zmianie diety ze zwykłej na pudełkową może być podyktowana różnymi pobudkami. Najczęstszą z nich jest chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Decydując się na catering dietetyczny w parze, ustalacie sobie cel i wzajemnie się motywujecie. Jeśli oprócz wspólnego spożywania posiłków, zaczniecie jeszcze razem ćwiczyć, efekt na pewno będzie zadowalający. Aktywne spędzanie ze sobą czasu dodatkowo przypieczętuje Wasz związek i być może pozwoli poznać się z innej strony.

Szybko i tanio

Dieta pudełkowa dla par ma jeszcze jedną istotną zaletę. Jeśli oboje korzystacie z cateringu dietetycznego, właściwie nie musicie robić zakupów i martwić się o to, jaki lunch przygotować do pracy. To spora oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Poza tym nic się nie marnuje. Pudełka z jedzeniem otrzymujecie rano pod same drzwi. Sami decydujecie, kiedy i gdzie zjecie posiłek. To również świetna opcja dla tych, którzy nie potrafią lub po prostu nie lubią gotować. 

Różnice w diecie

Decydując się na dietę pudełkową dla dwojga, należy pamiętać, że posiłki powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Mężczyźni zazwyczaj potrzebują więcej kalorii niż kobiety. U kobiet często występują niedobory żelaza, więc dieta powinna je uzupełniać. Podczas wyboru diety trzeba wziąć również pod uwagę również ewentualne alergie i nietolerancje pokarmowe oraz inne problemy ze zdrowiem. Jedzenie to przede wszystkim przyjemność. Zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta pozwoli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i dobrym samopoczuciem. 

Jaki catering dietetyczny wybrać?

W Internecie znajdziesz oferty wielu firm, które oferują dietę pudełkową wysokiej jakości. Jedną z takich opcji jest catering dietetyczny Maczfit. Znajdziesz tam różne programy diet do wyboru, więc z pewnością dopasujesz coś dla siebie i swojej drugiej połówki. Catering dietetyczny Maczfit działa obecnie w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Swoim zasięgiem obejmuje zarówno duże miasta (takie jak Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk), jak i mniejsze miejscowości (na przykład Rumia, Wołomin, Otwock, Ząbki). Catering dietetyczny Maczfit to także szereg dodatkowych benefitów (atrakcyjny program lojalnościowy) oraz promocji. Obecnie obowiązująca promocja to 5% zniżki na zamówienie z maczfit.pl z kodem rabatowym “MaczTaste”. Rabat do wykorzystania do końca roku (31.12.2020). 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

OlafOlaf

0 0

Pojawia się coraz więcej pseudo firm szczyczacych się rzekomo skrupulatnie zbilansowanymi dietami w GOSTYNIU. MACZFIT jest profesjonalny i nie gotują tam mamuśki i babcie czy ciotki kasując za posiłki jako profesjonalne.
UWAŻAJCIE kiedy wybieracie swojego dostawcę diety pudełkowej. Skąd pochodzą składniki itp. Chyba nie chcecie jeść najtańszych i najbardziej podsianych nawozami produktów z marketow w swoich posiłkach i płacić jak za BIO i dietę dobrana przez dietetyka, a tak się niestety dzieje... 18:39, 22.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA