Zamknij
REKLAMA

Sami zobaczycie...

09:29, 12.08.2018 | Materiał partnera

Od wielu lat, z powodzeniem działają w Lesznie. W tym czasie zdobyli zaufanie setek klientów, których nauczyli porozumiewania w różnych językach. ADJ Kursy Językowe właśnie wchodzi na rynek gostyński. Staranny dobór lektorów, kameralne grupy, indywidualne podejście do słuchacza, a wreszcie bogaty program zajęć dodatkowych to tylko część oferty, którą znajdziecie przychodząc na Drzwi Otwarte 20 sierpnia 2018 roku.

ADJ Kursy Językowe oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. 20 sierpnia minie dziewięć lat odkąd szkoła pojawiła się na rynku i właśnie tego dnia nastąpi oficjalne otwarcie oddziału w Gostyniu. Dlaczego warto zaufać właśnie im?

Profesjonalna kadra i przyjacielska atmosfera
Jak podkreśla Anna Kaczor, niewątpliwym atutem szkoły jest profesjonalna kadra, którą tworzą nauczyciele nie tylko odpowiednio przygotowani, ale co najważniejsze z właściwym podejściem. - Bardzo starannie dobieramy lektorów, zarówno pod kątem przygotowania pedagogicznego, jak również osobowości. Zapewniamy pomysłowych i pełnych zapału lektorów pracujących na podręcznikach z najlepszych firm wydawniczych. Bardzo ważne jest dla nas to, by uczyć kursanta konwersacji w danym języku, a nie tylko przyswajania kolejnych słów czy gramatyki. I właśnie na tę komunikację w języku obcym kładziemy największy nacisk - mówi właścicielka.

Jedną z zalet szkoły są kameralne grupy, które pozwalają na indywidualne podejście do słuchacza. Nie bez znaczenia jest również metoda nauki. - W naszej szkole nauka prowadzona jest metodą konwersacyjno- komunikacyjną polegającą na prowadzeniu zajęć w języku obcym z nastawieniem na konwersację. Oczywiście metoda ta nie oznacza tylko i wyłącznie mówienia. Ważne są również pozostałe umiejętności językowe takie jak: pisanie, czytanie i słuchanie – dodaje Anna Kaczor i podkreśla, że tym, co wyróżnia ADJ Kursy Językowe na rynku, jest także wyjątkowa atmosfera panująca w czasie zajęć, jak również w czasie wydarzeń integracyjnych, organizowanych dla kursantów. - Bardzo dbamy o to, by w naszej szkole panowała dobra atmosfera, by nasi klienci dobrze się tutaj czuli i przychodzili do nas z przyjemnością. Temu zresztą służyć ma cały program zajęć dodatkowych, organizowanych dla słuchaczy. Dla dzieci są to eventy np. bal jesienny i karnawałowy, dzień św. Patryka czy pikniki szkolne. Dla dorosłych są to dodatkowe wydarzenia dziejące się w szkole służące integracji, jak dni amerykańskie, dni brytyjskie, a wszystko po to, by uczących się zbliżać z kulturą danego kraju. W dzisiejszych zwariowanych czasach ludzie tego potrzebują – wyjaśnia.

Dla małych i dużych
ADJ Kursy Językowe oferuje naukę języków obcych dla szerokiego spektrum odbiorców, począwszy od dzieci 2,5 – letnich, przez dzieci szkolne i przedszkolne, młodzież, a wreszcie osoby dorosłe. - Każda z tych grup ma swoje indywidualne potrzeby i trafia do nas z różnymi motywacjami. Dla przykładu maturzyści potrzebują znajomości języka obcego, by zdać maturę rozszerzoną, która otwiera im drogę na studia. Znaczną ilość kursantów stanowią osoby dorosłe, które z różnych względów nie zetknęły się z danym językiem, bo jak mówią na przykład trafiły na „ruską erę” i uczyły się tylko języka rosyjskiego albo zwyczajnie proces uczenia się zaniedbały – mówi Anna Kaczor i podkreśla, że na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno. - Najstarsza osoba ucząca się w naszej szkole ma 71 lat i korzysta z naszej oferty od czterech lat – kontynuuje.

Poza klientami indywidualnymi ADJ Kursy Językowe oferuje szkolenia językowe dla firm, od początku istnienia specjalizując się w prowadzeniu zajęć językowych dla klientów korporacyjnych. Wśród odbiorców takich kursów są największe firmy leszczyńskie i gostyńskie, w tym Mann+Hummel, Spółdzielnia Mleczarska czy Ardagh Glass. W ofercie ADJ znajdują się również indywidualne i grupowe kursy językowe za granicą. Wszystko z myślą o potrzebach klientów. - Mamy w ofercie również tak zwane „kursy dla zabieganych”, gdzie nauka 4 godzin kursu skumulowana jest w ciągu jednego dnia. To propozycja dla tych, którzy w ciągu tygodnia bardzo dużo pracują i na naukę języka obcego pozwolić mogą sobie tylko w weekendy, jak również dla dojezdnych, którym łatwiej jest dojechać w ciągu weekendu – mówi Anna Kaczor.

Od sierpnia w Gostyniu
Już wkrótce, bo 20 sierpnia ADJ Kursy Językowe oficjalnie otwiera swoją siedzibę w Gostyniu i właśnie tego dnia odbędą się „Drzwi otwarte” w gostyńskiej siedzibie szkoły przy ul. Wiosny Ludów 15. - Na wszystkich zainteresowanych czekać będziemy od godz.16.00. Do dyspozycji gości będą lektorzy, dzięki czemu będzie możliwość, by poobcować z językiem. Przewidzieliśmy również konkursy i warsztaty dla dzieci, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich chętnych - mówi Anna Kaczor.

Szkoła w Gostyniu składa się z 3 sal lekcyjnych oraz biura obsługi klienta i zaplecza socjalnego - Planujemy, że biuro obsługi klienta, które czynne będzie w godzinach 14.00-19.00. Zajęcia językowe odbywać się będą natomiast od 6.00 rano do 20.30 wieczorem, w zależności od potrzeb klientów – mówi właścicielka.

Ile to kosztuje?
Koszt kursów w gostyńskiej siedzibie ADJ będzie taki, jak w Lesznie. - Zajęcia dla dzieci 3-5 letnich odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 60 minut – to koszt ok. 80 zł miesięcznie. Zajęcia dla dzieci w wieku od lat 6 odbywają się również 1 raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny (dwa razy po 45 minut) – koszt miesięczny to ok.120-130 zł. W przypadku osób dorosłych preferujemy zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie lekcje, gdyż wymusza to na kursancie większą pracę w domu. Koszt to ok. 200-220 zł miesięcznie. Dorośli mają też możliwość wyboru zajęć skumulowanych raz w tygodniu (piątek popołudniu lub sobota rano) – 3-4 jednostki po 45 minut, co wiąże się z kosztem ok. 160 zł miesięcznie. Ostateczna cena uzależniona jest od rabatów lojalnościowo – przyjacielskich – mówi Anna Kaczor i zachęca do skorzystania z oferty w Gostyniu. - Wyróżnia nas bardzo dobra kadra i atmosfera, co potwierdzają sami klienci. Na naszych zajęciach kursanci mogą liczyć na niestandardowe podejście nauczycieli, dla których oprócz programu ważne jest indywidualne podejście do słuchaczy. U nas można też się pośmiać i wypić wspólnie kawę. Jesteśmy sprawdzeni – wiemy, jak powinien wyglądać proces uczenia, wiemy też w jaki sposób przekonać i zachęcić tych, dla których nauka języka obcego jest koniecznością. Zależy nam na tym, by kursanci przychodzili na zajęcia z chęcią i dobrze się u nas czuli – kończy Anna Kaczor.

ADJ Kursy Językowe
Gostyń, ul. Wiosny Ludów 15
Tel. 603 625 030

www.adj-kursy.pl    

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA