Zamknij
REKLAMA

System drzwi przesuwnych w Twoim domu

13:42, 13.10.2021 | J.J
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Drzwi przesuwne to nieustający trend wnętrzarski, który kojarzy się sielskim klimatem na wsi. Wielu zwolenników łączenia różnych stylów architektonicznych decyduje się na drzwi przesuwne ze względu na walory estetyczne i możliwość funkcjonalnego podzielenia przestrzeni. Co jeszcze sprawia, że warto zdecydować się na system drzwi przesuwnych?

Funkcjonalność drzwi przesuwnych

Popularne drzwi przesuwne służą jako atrakcyjny element aranżacji wnętrza i możliwość podzielenia przestrzeni na funkcjonalne strefy. Sprawdzają się jako ruchome ściany, co umożliwia podzielenia nawet wąskiej przestrzeni na osobne pomieszczenia lub zagospodarowania powierzchni do przechowywania. Dzięki temu możemy w ciekawy sposób zorganizować sobie przestrzeń w domu lub biurze i optycznie ją powiększyć.

Małe mieszkanie i skosy

System drzwi przesuwnych idealnie sprawdza się w nietypowych kształtach wnętrz. Można zamontować drzwi przesuwne pod wymiar, na skośnym poddaszu, przestrzeń pod schodami lub zasłonić wnękę. Zyskamy w ten sposób chociażby szafę, spiżarnię i oszczędzimy miejsce. W mieszkaniach, gdzie są wąskie korytarze, drzwi przesuwne nie utrudnią przemieszczania się i organizowania przestrzeni. Drzwi uchylne już stanowią problem z zabieraniem przestrzeni przy otwieraniu.

Wybierz drzwi przesuwne w sklepie internetowym bonmario.com!

Wybierz drzwi przesuwne na bonmario.com

Drzwi przesuwne są charakterystycznym elementem wnętrza, który przykuwa uwagę każdego, kto się w nim znajdzie. Z tego powodu sklepy branżowe oferują wiele wzorów i materiałów, z jakich takie drzwi są wykonane. Różnorodne stylistyczne opcje wpiszą się w klimat każdego wnętrza. Istotny jest wybór prowadnicy, po której będą przesuwać się drzwi. Wybierzmy je do materiału, z jakiego zostały wykonane drzwi. Dość popularne są metalowe prowadnice w kształcie podkowy. Nawiązują do stylu country i mają wielu miłośników surowego stylu.

W sklepie internetowym bonmario.com systemy drzwi przesuwnych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Systemy składają się z gotowych zestawów elementów wykonanych z aluminium, stali lub tworzywa sztucznego. Sam montaż naściennych drzwi przesuwnych jest dość prosty. W razie wątpliwości warto skorzystać z pomocy fachowca. 

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%