Zamknij
REKLAMA

Słodkie zestawy prezentowe – tylko w sklepie online Wawel

07:26, 29.12.2020 |
Skomentuj

Trudno jest odpowiedzieć na pytanie o najlepszy prezent, ponieważ ludzie mają różne ukryte pragnienia i marzenia. Jest upominek, który zawsze sprawi radość – słodycze, zwłaszcza w eleganckim opakowaniu. Można je podarować każdemu, bez obaw o to, że będzie to niestosowny upominek. Słodkości najlepiej wręczać w zestawach lub w uroczych, dekoracyjnych pudełkach. Jeżeli ktoś nie ma ochoty stać w długiej kolejce przy kasie w markecie, to może zamówić słodkie zestawy prezentowe w sklepie online Wawel.

Słodkości na święta

Kiedy przychodzi grudzień, zaczyna się pobyt na piękne zestawy prezentowe ze słodkościami. Upominek pełen słodkości można kupić w sklepie stacjonarnym. Jednak wadą takich zakupów jest to, że nie można komponować symfonii smaków, ani wybrać opakowania. Trzeba dokonać wyboru z produktów wystawionych na półce. W sklepie online Wawel to zmawiający decyduje, jakie opakowanie przypadło mu do gustu i jakie słodkości mają się w nim znaleźć. Jeżeli określony rodzaj słodyczy, np.: michałki, to może nabyć określony.

Wybór opakowania do okazji

Słodycze chętnie dajemy w prezencie z różnych okazji i dlatego ważne jest, aby opakowanie odzwierciedlało okoliczności. W sklepach stacjonarnych bardzo rzadko można nabyć słodycze w opakowaniu urodzinowym, czy z okazji rocznicy ślubu. W sprzedaży są najczęściej słodycze w opakowaniach świątecznych oraz pierwszokomunijnych (w kwietniu i w maju). Nie spełnia to oczekiwań osób, które chcą kupić słodkie zestawy prezentowe na urodziny, zakładowe wigilie, czy jako nagrody dla pracowników lub uczniów. Dlatego sklep online Wawel daje klientom możliwość wyboru opakowania stosownego do okazji, spersonalizowania zamówienia poprzez nadruk loga, dedykację, czy życzenia. Takie słodkie zestawy prezentowe sprawiają więcej radości, ponieważ są przeznaczone dla konkretnej osoby/osób i są wyrazem uznania dla ich zasług.

   

Sklep internetowy Wawel- największa oferta słodkości

Słodkości przeznaczone na upominek muszą być towarem z najwyższej półki, czyli takim, w którym jakość i estetyka tworzą jedność. Zaletą zamawiania słodyczy w sklepie online Wawel jest możliwość stworzenia niepowtarzalnej mieszanki słodkości dla osób, do których mają trafić prezenty i wybór pudełka. Dzięki temu podarunek jest upominkiem od serca. Oferowane opakowania są eleganckie i tematyczne.

Uznanie ekspertów i doskonała jakość

Wawel od lat notuje doskonałe opinie o jakości swoich produktów, wystawiane przez ekspertów, czyli klientów. Wyrazem dbałości o jakość procesu produkcyjnego jest Certyfikat UTZ/RA , który dotyczący upraw kakao, orzechów laskowych, kawy, herbaty czy bananów. Produkty oznaczone logo UTZ/ RA pochodzą z certyfikowanych plantacji.

Słodkości na prezent to idealny pomysł. Nie jest to drogi produkt, a zawsze sprawia radość. Warto podarować zestaw słodyczy Wawel, zwłaszcza w sytuacji, kiedy brakuje już pomysłu, co kupić na prezent, aby upominek spodobał się i dał odrobinę przyjemności obdarowanemu.

Sprawdź sklep z słodyczami Słodki Wawel

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA