Zamknij
REKLAMA

Oferta pracy - CONVERT

09:02, 24.07.2018 | Ogłoszenie

 

 

PRACOWNIK PRODUKCJI


 

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- terminowa realizacja przyjętego planu produkcyjnego,
- współpraca z operatorem maszyn i realizacja określonych przez niego zadań w celu terminowej realizacji planu produkcji,
- bieżące raportowanie wykonanych operacji w systemie informatycznym,
- zapewnienie właściwego stanu technicznego powierzonej maszyny tnącej,

Od kandydatów oczekujemy:

- chęci do pracy, zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności,
- gotowość do pracy 3 zmianowej,
- uprawnienia na wózek widłowy- mile widziane,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę,
- prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
- przyjazną atmosferę,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

 

CV prosimy składać na adres:
Convert PL Sp. z o.o.
Czachorowo 43
63-800 Gostyń
e-mail: karolina.klonowska@convertpaper.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w niniejszych dokumentach, przez Convert PL Spółka z o.o. Czachorowo nr 46; 63-800 Gostyń, dla celów niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji , jak i dla przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Convert PL Spółka z o.o, na jakiekolwiek stanowisko.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom powiązanym z Convert PL Spółka z o.o. Czachorowo 43; 63-800 Gostyń, dla celów prowadzonych przez te podmioty rekrutacji na jakiekolwiek stanowisko.

Podanie danych ma charakter dobrowolny. Administratorem podanych danych osobowych jest Convert PL Spółka z o.o. Czachorowo 43; 63-800 Gostyń.

Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm).

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, prawo do ich poprawiania, sprostowania, jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do żądania usunięcia moich danych w każdej chwili., a także prawo do żądania przenoszenia danych

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%