Zamknij
REKLAMA

Wybieramy trzech nauczycieli z klasą. Każdy z nich otrzyma markowy telewizor 32 cale i dodatkowe nagrody

14:48, 06.12.2017 | J.J

Gdy kilka tygodni temu poprosiliśmy Was o wskazanie nauczycieli, których najbardziej lubicie, odzew był niesamowity. Na naszym facebookowym profilu pojawiło się ponad sto nazwisk z niemal wszystkich szkół i przedszkoli. Niektóre wskazywano wielokrotnie, co już samo w sobie było ogromnym wyróżnieniem. Dziś zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy pierwszy w historii naszego powiatu plebiscyt na „Nauczyciela z klasą” i zapraszamy wszystkich do głosowania.

Data rozpoczęcia plebiscytu nie jest przypadkowa. 6 grudnia obchodzimy mikołajki, a jak wiadomo, św. Mikołaj był człowiekiem, który podobnie jak nauczyciele pomagał innym. To pierwszy taki plebiscyt w naszym regionie. Wśród 67 nauczycieli, którzy wyrazili zgodę na kandydowanie, są przedstawiciele niemal wszystkich szkół i przedszkoli w powiecie gostyńskim. Zostali oni zgłoszeni przez naszych czytelników podczas nominacji, co z pewnością jest już dużym wyróżnieniem. Dlatego plebiscyt na „Nauczyciela z klasą” też musi być wyjątkowy.

Tym razem wybierać będziemy nie jednego, a trzech zwycięzców w trzech różnych kategoriach:
1. Szkoła ponadpodstawowa
2. Szkoła podstawowa
3. Przedszkole.

Kandydat, który zdobędzie najwięcej głosów w jednej z trzech kategorii otrzyma tytuł „Nauczyciela z klasą” oraz nagrody:
Dla zwycięzcy w kategorii „szkoła ponadpodstawowa” przewidziano markowy TELEWIZOR 32 ufundowany przez POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W GOSTYNIU, podwójne zaproszenie na kolację do restauracji Cukropol ufundowane przez firmę Raczkiewicz ,a także pobyt w nowym hotelu „Absolwent” i bilety do Teatru Miejskiego w Lesznie ufundowane przez Fundację „Absolwent”.

Dla zwycięzcy w kategorii „szkoła podstawowa” markowy TELEWIZOR 32, ufundowany przez firmę MONDI  SIMET SA z Piasków, podwójne zaproszenie na kolację do restauracji Cukropol ufundowane przez firmę Raczkiewicz ,a także pobyt w nowym hotelu „Absolwent” i bilety do Teatru Miejskiego w Lesznie ufundowane przez Fundację Absolwent

Dla zwycięzcy w kategorii „przedszkole” markowy TELEWIZOR 32, ufundowany przez KANCELARIA ARIS UBEZPIECZENIA- ODSZKODOWANIA, BARTŁOMIEJ SMOROWIŃSKI podwójne zaproszenie na kolację do restauracji Cukropol ufundowane przez firmę Raczkiewicz ,a także pobyt w nowym hotelu „Absolwent” i bilety do Teatru Miejskiego w Lesznie ufundowane przez Fundację Absolwent

Nauczyciele, którzy zdobędą największą ilość głosów w danej gminie otrzymają też gratulacje i nagrody rzeczowe od lokalnych samorządowców, którzy patronują plebiscytowi. Nie wykluczamy też, że pojawią się kolejne prezenty dla zwycięzców. Partnerem plebiscytu jest także Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" 

Plebiscyt „Nauczyciel z klasą” potrwa do 19 stycznia i jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem organizowanym przez wydawcę „Gazety Gostyńskiej” i portalu Gostyn24.pl. Dlatego na bieżąco będziemy informować Was o jego wynikach. Po zakończeniu plebiscytu wszystkie głosy zostaną zliczone przez specjalną komisję i opublikowane w portalu Gostyn24 i Gazecie Gostyńskiej. Planujemy też zorganizowanie specjalnej gali, na którą zaprosić chcemy nauczycieli biorących udział w plebiscycie, przedstawicieli gmin oraz uczniów. Gdzie i kiedy odbędzie się gala, na razie niech pozostanie tajemnicą, ponieważ najlepsze chcemy zachować na koniec. Możemy tylko zdradzić, że to właśnie tam wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia, a troje z pedagogów otrzyma tytuł „Nauczyciela z klasa” w poszczególnych kategoriach.

Jak głosować?
Podobnie jak w przypadku naszych wcześniejszych plebiscytów głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy wysłać SMS na numer 71160 - 1 głos koszt 1,23 zł (z VAT) bądź na numer 72051 – 3 głosy, koszt 2,46 zł (z VAT). W treści należy wpisać słowo „Nauczyciel” (bez cudzysłowu), po kropce dodając numer swojego faworyta, np. Nauczyciel.99. Można też wyciąć kupon w "Gazecie Gostyńskiej" i po wpisaniu nazwiska oraz imienia faworyta dostarczyć go w zaklejonej kopercie do miejsca nabycia gazety.

Procentowe wyniki będą na bieżąco prezentowane w portalu Gostyn24.pl. Tam też dostępny będzie szczegółowy regulamin rankingu. Patrząc na zainteresowanie towarzyszące nominacjom do tytułu „Nauczyciel z klasą”, które odbywały się na Facebooku, jesteśmy pewni, że będzie to jeden z ciekawszych plebiscytów, jakie dotąd odbywały się w naszym powiecie.

JJ

(J.J)
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone