Ponad 100 km/h na liczniku w terenie zabudowanym pędzili dwaj kierowcy , których zatrzymano w miniony weekend. Obaj stracili prawo jazdy na trzy miesiące, "zbiednieli" o kilkaset złotych, a na ich konta trafiły punkty karne.
Pierwszy kierowca wpadł w sobotę 20 czerwca o godz. 10:15 w Podrzeczu. - Policjanci dokonali pomiaru prędkości kierującego Mercedesem mieszkańca gminy Leszno (34.l). Mężczyzna jechał 105 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało 50 km/h. - mówi podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy KPP Gostyń. Drugi pirat drogowy został zatrzymany w niedzielę 21 czerwca o godz. 9:45 w Kuczynie. - Kierujący samochodem marki Ford Mondeo - mieszkaniec Czerniejewa, który jechał 108 km/h, a więc przekroczył prędkość o 58 km/h - mówi rzecznik KPP Gostyń.
Obaj kierowcy stracili prawo jazdy na trzy miesiące. Dodatkowo nałożono na nich mandaty w wysokości 400 złotych i punkty karne.
[ALERT]1592822176345[/ALERT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tak Piaski świętowały niedzielę! Zobacz najciekawsze...
Uświetnieniem lokacji będzie też budowa nowego marketu ?
dodatek
22:11, 2025-06-30
Opozycja punktuje zarząd. Padły mocne słowa, ale...
Starosta z Walczakiem zrobili objazdówkę po szkołach ponadpodstawowych. Tłumaczyli się z likwidacji porodówki i straszyli zmniejszającą się liczbą uczniów. Następna do likwidacji któraś ze szkół??? Hipokryzja sezonu - Walczak opowiada, że uczniowie nie wybierają szkół w powiecie.....a swoje dziecko posłał do Leszna. Ups
do obacny
19:04, 2025-06-30
Krajowa Izba Odwoławcza zdecydowała! Rusza ponowne ...
Rozpoczęli remont na ul poznańskiej i znikli a później będą chcieli przedłużyć termin realizacji kto ich wybrał , wstyd
Prawda
17:17, 2025-06-30
Namioty, modlitwa i koncerty do nocy. Młodzi ...
a po nocach co tam sie dzieje tego juz nikt nie napisze
w
15:21, 2025-06-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz