Zamknij
REKLAMA

Poszukiwania zakończone sukcesem! 13-letni chłopiec odnaleziony cały i zdrowy

10:40, 25.02.2021 | M.S
Skomentuj Zdjęcie poglądowe/fotolia/archG24/fotomontaż
REKLAMA

Informacja o zaginionym nastolatku postawiła na równe nogi policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Chłopiec wyszedł z domu, a rodzina nie miała z nim żadnego kontaktu. Oprócz funkcjonariuszy z pomocą ruszyły też osoby prywatne, aktywnie włączając się w poszukiwania.  

Wiadomość o poszukiwaniach nastolatka na terenie gminy Borek Wlkp. otrzymaliśmy na Alert24. - Cały Borek Wlkp. szuka 13-latka, który choruje na cukrzycę. Czemu nie podajecie żadnej informacji, może ktoś go rozpozna i pomoże w odnalezieniu. To ważne! Podobno nie było z nim kontaktu już około godz. 16 - napisał wczoraj późnym wieczorem jeden z czytelników na Alert24. 

Informacje o chłopcu, który zaginął potwierdziła oficer prasowy KPP w Gostyniu asp. sztab. Monika Curyk. - Wczoraj około godz. 19 zostaliśmy powiadomieni, że 13-letni chłopiec wyszedł z domu i nie ma z nim żadnego kontaktu - mówiła asp. sztab. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Rozpoczęła się szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza - Brała w niej udział wzmożona liczba policjantów i szczęśliwie około godz. 21:30 chłopiec został odnaleziony. Nic mu się nie stało. Był cały i zdrowy. - wyjaśnia rzecznik KPP Gostyń, która podkreślała, że ogromną rolę odegrały w tym przypadku osoby prywatne. - Myślę że byli to mieszkańcy gminy Borek Wlkp., bo osobiście te osoby widziałam. Do tych poszukiwań wykorzystywały sprzęt, urządzenia termowizyjne i za to należy te osoby pochwalić. ich postawa była godna naśladowania - podsumowała asp. sztab. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

[ALERT]1614245966497[/ALERT]                                                                                                                                                                                              

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

jaja

9 2

To prosze napisac gdzie byl i dlaczego nie kontaktowal sie z rodziną-zaangazowal w poszukiwanie wielu ludzi 13:20, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do jaDo ja

4 0

Na Twoje pytanie pewnie muszą odpowiedzieć sobie rodzice A nie media. Gratulacje za szybkie działania służb i zaangażowanie mieszkańców. 👍👍👍 19:46, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GgggGggg

1 0

Od zdalnej nauki młodziesz gupieje niby covid covid a wszystko zdrowe 20:47, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%