Zamknij

Ach co to był za recital. Oczarował nie tylko piosenką, żartował z siebie...

11:42, 22.05.2023 PB Aktualizacja: 12:13, 22.05.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Gostyńska publiczność "porwana" przez Zbigniewa Zamachowskiego. Podczas blisko dwugodzinnego występu zabrał gości w świat piosenki aktorskiej i co rusz przytaczał anegdoty związane z jego występami, podróżami, przyjaciółmi i poznanymi twórcami. Soliście towarzyszył na scenie kompozytor i pianista. 

W niedzielne popołudnie w Gostyńskim Ośrodku Kultury “Hutnik” wystąpił Zbigniew Zamachowski razem z kompozytorem i pianistą Romanem Hudaszkiem. Zbigniew Zamachowski grał na kilku instrumentach, m.in. na gitarze czy pianinie, ale nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ukończył również szkołę muzyczną. Zaprezentował piosenki znanych twórców - Osieckiej, Nohavicy, Bukartyka, Stinga, Przybory, Wasowskiego i wielu innych. Nie zabrakło znanego z radia utworu “Kobiety jak te kwiaty”, czy utworu pochodzącego z przedstawienia “Zamach na MoCarta”.

[FOTORELACJA]10184[/FOTORELACJA]

Zbigniew Zamachowski oczarował gostyńską publiczność nie tylko muzyką i śpiewem, ale też dowcipem. Co rusz przytaczał anegdoty związane z jego występami, przyjaciółmi i poznanymi twórcami.

- Usiadłem bo od dziś wiadomo że wzrost nie jest moją największą stroną, jak siedzę to tego aż tak nie widać, zdeprymował mnie trochę pan dyrektor, przypisując mi rolę lektora. Będę musiał o to zapytać specjalisty, mojego serdecznego przyjaciela aby potwierdził tą tezę jako rzeczywisty lektor - żartował ze sceny solista. - Zanim państwa zacznę dręczyć swoją twórczością muzyczno-wokalną, jeszcze o wzroście, nigdy nie miałem z tym problemu, żadnego kompleksu, jedną z ról zawdzięczam właśnie mojemu wzrostowi, pewnie nie dostałbym jej będąc wyższym” - dodał z uśmiechem.

Dyrektor GOK "Hutnik" podkreślał, że to występ przede wszystkim niezwykłego artysty.

- Jest to wydarzenie nie byle jakiego kalibru, zaszczyciła nas swoją obecnością postać nietuzinkowa, przez wielu uwielbiana, jeden z największych Polskich aktorów, lektor ale nie tylko, jest to człowiek wielu talentów - mówił o występującym Tomasz Barton, dyrektor GOK “Hutnik”.

Warto przypomnieć, że Zbigniew Zamachowski jest znany z takich produkcji jak - “Ferdydurke”, “Trzy kolory”, “Pułkownik Kwiatkowski” czy z powszechnie lubianych seriali “Ojciec Mateusz” i “Na Dobre i Na Złe”. Dubbingował między innymi “Shreka”, “Garfielda” czy “Stuarta Malutkiego”. Bez zwątpienia jego wystep i talent zostaną zapamiętane na długo.

[ALERT]1684748498674[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(PB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

GoscGosc

6 0

Byłam,na prawdę super spędzony czas,super koncert,podziwiam glos,warsztat pracy pozwalający na przeprowadzenie pond godzinnego recitalu, 14:30, 22.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HmmmmHmmmm

5 1

Naprawdę postać nietuzinkowa....... 14:30, 22.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnkaAnka

6 0

Fantastyczne dwie godziny ,prawdziwy popis aktorstwa i piękna polszczyzna,o którą tak ostatnio trudno. Wielkie brawa dla wyjątkowego gościa. 16:25, 22.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Niedopchałam się Niedopchałam się

2 2

Że ta sala pomieściła takie dzikie tłumy. 21:26, 22.05.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do trollado trolla

4 2

Na zdjęciach widzisz ludzi, którzy wychodzą z domu, szukając czegoś wartościowego. W swoim lustrze widzisz tylko internetowego trolla, który czerpie radość jedynie z taniej i mało błyskotliwej szydery. Żal mi ciebie, ale nie poddawaj się - jeszcze jest dla ciebie nadzieja 09:40, 23.05.2023


Trolsky z PolskyTrolsky z Polsky

1 1

On też wychodził z domu i szukał. Zdradził jakieś tricky?
Widać są tacy którzy szanując się pozostali w domu i nie szukali. 22:13, 24.05.2023


0%