Zamknij
REKLAMA

Udowodnili, że wigoru i umiejętności "imprezowania" mógłby im pozazdrościć niejeden nastolatek. Wystarczyło, że wybrzmiały pierwsze piosenki

12.02, 27.11.2022 MiS Aktualizacja: 16.24, 30.11.2022
Skomentuj Foto: Gostyn24.pl
REKLAMA

Przyszli  z jednym postanowieniem - Będziemy się świetnie bawić!  Jak powiedzieli tak zrobili. Wigoru i umiejętności "imprezowania" mógłby im pozazdrościć niejeden nastolatek. Wystarczyło, że wybrzmiały pierwsze dźwięki, a ochoczo ruszyły do tańca. Nikogo nie trzeba było namawiać.

Seniorzy z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, studenci Uniwersytu Trzeciego Wieku oraz Dziennego Domu Senior+, a także klubu "Złota Jesień" spotkali się na pierwszym Andrzejkowym Balu Senioralnym w Hutniku.

- We wrześniu odbył się Przegląd Piosenki Senioralnej. Seniorzy pięknie bawili się w Hutniku i dyrektor Tomasz Barton zaproponował, że może zorganizować zabawę dla seniorów. Myśmy to podchwycili - mówi Jan Nowacki, który reprezentował Gminną Radę Seniorów oraz gostyński UTW. 

- Gminna Rada Seniorów, która powinna łączyć wszystkie organizacje senioralne uznała, ze to świetny pomysł. Specjalnie nie trzeba było nikogo namawiać do pomocy w balu andrzejkowym - kontynuował nasz rozmówca i dodał.

- W ogóle myślę, że to starsze pokolenie chce się bawić, tylko niekiedy zdrowie nie pozwala, aby skocznie pobawić się. 

 

 Potwierdziła to kierowniczka Dziennego Domu Senior+.Agnieszka Wojtkowiak

- Seniorom nie trzeba szczególnej zachęty. Bawią się od pierwszych dźwięków 

Żadnych wątpliwości nie miał też przewodniczący Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gostyniu - Mirosław Maćkowiak.

- Jakoś staramy się znaleźć w kalendarzu miejsce na każdą możliwą imprezę, a mamy ich w roku całkiem sporo 

[FOTORELACJA]9833[/FOTORELACJA]

Tego wieczoru, wszyscy mieli  jeden cel -  Będziemy się świetnie bawić! - usłyszeliśmy od uczestników andrzejkowego balu.  Na imprezie bawiło się ponad sto osób. Była muzyka "na żywo" w wykonaniu zespołu "Mały Dzwon", karaoke i zabawy andrzejkowe m.in. rzucanie grosikiem do magicznego naczynia, mam chusteczkę haftowaną, czy spełnienie marzeń. 

[ALERT]1669544800602[/ALERT]

(MiS)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

GgostyniaczkaGgostyniaczka

28 3

Gratulacje dla tych państwa. Po obejrzeniu zdjęć jestem pod ogromnym wrażeniem tak jak w tytule wigoru i umiejętności imprezowania ale i nie tylko. Jestem z Gostynia i właściwie
wszystkich tych państwa znam z widzenia a niejednego osobiście. Z różnych przyczyn wielu z Was dawno nie widziałam ale muszę z całą stanowczością stwierdzić że nie zmieniacie się wcale, mało tego wyglądacie jakby czas się dla Was zatrzymał. Rewelacja . Śliczne twarzowe fryzurki, rumiane naturalne gładkie cery o stosownym ubiorze nie wspominając. Dzisiejsze idolki medycyny chirurgii plastycznej, estetycznej , kosmetycznej i czort wie jeszcze jakiej z twarzami nadmuchanymi botoksem ,wargami jak u wigilijnego karpia powinny się schować i brać z Was przykład. One wszystkie wyglądają identycznie.
Na twarze z dzisiejszego balu seniorów aż chce się patrzeć aż serce się raduje. Kochani nie zmieniacie się wcale. Życzę Wam wszystkiego dobrego oczywiście zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ;) co byście te ciężkie czasy przetrwali ( ale kto jak nie Wy?) Czekam na fotki z następnych imprez . Za kilka lat na bank do Was dołączę.
Ps.Brawa dla organizatorów 14:56, 27.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WapnoWapno

1 7

Bez nadmiernej egzaltacji 21:11, 27.11.2022


stary dziadstary dziad

3 7

gratuluję zdrowia ! ciekawe ile bawiło się w tym gronie pań i panów którzy pracowali zawodowo fizycznie ??? 09:24, 28.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do staregodziada Do staregodziada

12 1

Taka to już nasza małomiasteczkowa cecha że znamy się właściwie wszyscy jak nie osobiście to z widzenia. A wiemy o sobie wszystko ( tzw imieniny u cioci robią swoje w takim grajdole). A więc i ja znam jeśli nie wszystkich to zapewne większość z tego grona. Odpowiadając na Twoje pytanie nie omieszkam zaznaczyć że większość z nich tyrała za komuny fizycznie. Bawili się byli pracownicy między innymi huty, kondensowni, skór,pallasu ,szwaczki,sprzedawcy,pielęgniarki, i tak mogłabym wyliczać. Pan Nowacki znany wszystkim ogrodnik który zapewniam nie siedział za biurkiem. Ci co pracowali fizycznie wbrew pozorom mają się zdecydowanie lepiej . Pozdrawiam 14:20, 28.11.2022


REKLAMA
0%