Zamknij
REKLAMA

Nowy Rok powitali wczoraj! Była muzyka, balony i szampan bez procentów...

14:41, 30.12.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Co prawda Sylwester dopiero jutro, ale w gostyńskiej bibliotece Nowy Rok witano już...wczoraj. W ramach "Niedzieli w bibliotece" zorganizowano zabawę sylwestrową, podczas której dzieci świetnie bawiły się opiekunami.

Był to drugi Sylwester zorganizowany w gostyńskiej bibliotece. - W zeszłym roku akcja nam się sprawdziła, stąd decyzja o kolejnym takim wydarzeniu. Można powiedzieć, że raz do roku ożywiamy tą przestrzeń, aby pokazać, że biblioteka jest dla każdego i niekoniecznie musi kojarzyć się z ciszą i spokojem, bo dziać może się tutaj bardzo wiele - mówiła Michalina Ciechanowska z BPMiG Gostyń.

Dzieci chętnie skorzystały z zaproszenia, wiele maluchów przebrało się za bajkowe postacie. Były balony, serpentyny, szampan – oczywiście bez procentów i dobra muzyka. - Humory dopisały, a to najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili podczas zabaw z DJ-em. Mamy nadzieję, że w tak dobrym nastroju uczestnicy wejdą w nowy 2020 rok! - mówiła Michalina Ciechanowska. Ponadto jak podczas każdej "niedzieli w bibliotece" można było wypożyczyć książkę, wypić dobrą kawę i miło spędzić czas.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HaniaHania

1 1

Dlaczego to nie było nagłośnienie? 18:37, 30.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KasiaKasia

1 1

Informacja na ten temat była w bibliotece, na stronie internetowej biblioteki, na Gostyń 24, na Facebooku. 21:26, 30.12.2019


© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone