Wśród tysięcy kandydatów, którzy postanowili spróbować swoich sił w kultowym telewizyjnym talent show pojawiły się również dwa gostyńskie głosy – siostry Julia i Marysia Kozłowskie. To właśnie próbkę ich możliwości wokalnych można było usłyszeć podczas emisji wczorajszego odcinka programu „Idol” w Telewizji Polsat. Sami zobaczcie jak wypadły.
Siostry Julia i Marysia Kozłowskie znane są w środowisku lokalnym, ale postanowiły pokazać się szerszej publiczności i dlatego wzięły udział w castingu do programu „Idol”. - Postanowiłyśmy, że spróbujemy swoich sił, ale tylko jako siostry Kozłowskie i właśnie jako siostry chcemy występować, nie osobno, bo w siostrach siła. Jako siostry czujemy się na scenie fantastycznie i chcemy, żeby tak zostało – mówi Julia Kozłowska.
O wokalnej sile sióstr Kozłowskich przeczytacie więcej w najbliższym wydaniu Gazety Gostyńskiej, gdzie Julia i Marysia będą bohaterkami cyklu „Ludzie z pasją”. Zapraszamy!
HJ
mieszkanka Gostynia12:15, 16.02.2017
Wielkie brawa dla Was! Jesteście wspaniałe i z pewnością dotrzecie na szczyt wokalnej kariery. Tego Wam z całego serca życzę.
ola13:15, 16.02.2017
i to ich cały występ?
Ewa13:26, 16.02.2017
Dziewczyny super...
Ktoś 14:25, 16.02.2017
Jaki wynik , czy przeszły dalej bo z artykułu i wideo nic nie wynika.
gostynianka15:15, 16.02.2017
Jeszczcze długa droga przed wami.
Co sie stalo16:55, 16.02.2017
O jej ! Co się stało bo nie mogę nadążyć ? O co chodzi? Skąd one wypadły ?
Irena19:21, 16.02.2017
a gdzie filmik?
Trzymający kciuki21:16, 16.02.2017
Przez osoby wpisujące niezbyt mądre komentarze,przemawia szalona zazdrość(szczególnie pewna blondynka). Dziewczyny pnijcie się po szczeblach wzwyż, bo tego Wam życzy wielkie grono fanów.
slavko00:37, 18.02.2017
Nestesm fanem..... dzieczeta idźcie wlasna droga nie ogladajcie sie za siebie....
Xddytf00:24, 04.03.2017
Kochana, jesteście młode, ale Wasz wiek nie zwalnia Was z obowiązku walczenia o swoje. Przesluchalam to co było w sieci. Wiem, ze siostry Ale mam wrażenie ze lepiej by było osobno. Marysiu, walcz. Julia, wspieraj siostrę.
Maria, Twój głos mnie powalił.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Święta Góra zamieni się w centrum zabawy. Gwiazdy...
Obraz nędzy I rozpaczy jak robić cos to porządnie a nie na sztukę no ale jaki powiat takie swieto powiatu!
Loki
17:51, 2025-08-13
Ich słowa rzucają nowe światło na sprawę. Policja ...
Trzeba siedzieć w domu
Ona123
17:44, 2025-08-13
Podwójny "paraliż" w Gostyniu. Nie tylko Wrocławska...
Remontować 2 najbardziej ruchliwe ulice miasta w 1 momencie! Brawo Gostyń! Czy ktos tu myśli? Przypominam że ostanio miesięczny remont poznańskiej trwał ponad pół roku!
Koero
17:10, 2025-08-13
Cichowo bez "Chaty Wodnika" to nie to samo. Po dwóch...
Mów za siebie. Ja bym dała
Do Obywatela
17:04, 2025-08-13