Zamknij
REKLAMA

Kiedyś coś sobie obiecał. Jego piękny gest zapisze się złotymi zgłoskami dla WOŚP

11:10, 01.02.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Gostyn24
REKLAMA

Ta licytacja przejdzie do historii. Podczas 29. Finału WSOŚP w Gostyniu złote serduszko wylicytowano za 24 tys. złotych! Tak wysoką kwotę zaoferował Włodzimierz Łuczak z Posadowa. - To był spontan - mówił po odebraniu złotego serduszka i przekazaniu go ukochanej żonie Małgorzacie. Podczas odbioru tej jedynej na świecie pamiątki, szczęśliwemu małżeństwu towarzyszyło dwoje dzieci Klaudia i Filip. 

Zaczęło się od kwoty około 1,5 tys. złotych, a potem kilku licytujących regularnie podbijało cenę. W kulminacyjnym momencie, o gostyńskie, złote serduszko WOŚP walczyła dwójka licytujących. Najwięcej zaproponował  Włodzimierz Łuczak z Posadowa - 24.000 zł! To od wczoraj niewątpliwie człowiek o największym sercu w powiecie gostyńskim! Gest na jaki się zdecydował zaskoczył  bardzo pozytywnie wszystkich wspierających WOŚP w naszym regionie.

- To był spontan - mówił Włodzimierz Łuczak. - Dzisiaj rano powiedziałam do męża, że bardzo fajnie byłoby mieć to serduszko w domu, na co on mi odpowiedział - "będziesz je miała" - mówiła Małgorzata Łuczak, żona pana Włodzimierza.

Na pytanie, co zmotywowało go do tak hojnego uczynku, odpowiedział. - Już wspomniałem na scenie, że pieniędzy nam nie brakuje, a zawsze obiecałem sobie, że jak będę miał pieniądze to będę pomagał. Pomagamy wspierając chore dzieci, tak jak dziś... - mówił Włodzimierz Łuczak. - WOŚP wspieramy od samego początku, cała rodziną - dodała Małgorzata Łuczak. Z licytacji prowadzonej przez pana Włodzimierza dumne były też dzieci. - Jestem bardzo szczęśliwa i duma - mówiła 16-letnia Klaudia, córka państwa Łuczaków, która 6-letnim Filipem pojawiła się obok rodziców, gdy odbierali serduszko  - Tomek jest w Holandii, więc dzisiaj go z nami nie ma - dorzucił Włodzimierz Łuczak.

Obok takich gestów nie sposób przejść obojętnie, bo to pokazuje jak bardzo Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi łączyć ludzi, nawet w najtrudniejszych momentach. Redakcja Gostyn24 przyłącza się do wszystkich podziękowań złożonych rodzinie Łuczaków przez mieszkańców naszego powiatu. Żeby otworzyć tak szeroko serce dla innych, trzeba być naprawdę dobrym człowiekiem. Raz jeszcze dziękujemy!

[ALERT]1612174182110[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ObywatelObywatel

13 7

Dzięki!!!!pozdrowionka....sie ma!!!!sie pomaga!!!!! 12:48, 01.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

macmac

11 0

Nie każdy bohater nosi pelerynę ! Brawo ! 14:34, 01.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Polak nie taki małyPolak nie taki mały

3 0

Brawo.!!! Zdrowia Wszystkim, żeby maszyny ktore beda kupione za te pieniadze były na tzw. wszelki wypadek. 19:31, 01.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%