Zamknij
REKLAMA

Serce bije coraz mocniej gdy się na to patrzy. Jest już prawie 2 tys. zł z aukcji!

09:16, 22.01.2021 | J.J
Skomentuj Archiwum Gostyn24
REKLAMA

Chociaż do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze trochę czasu, to na internetowych aukcjach pojawiają się coraz wyższe kwoty, a to sprawia, że serca biją coraz mocniej. Wszystkie z pierwszych 24 zestawów wystawionych w Gostyn24 osiągnęły już cenę minimalną, a o niektóre toczy się naprawdę ostra rywalizacja. Zebrane w ten sposób pieniądze trafia zasilą w tym roku szpitalne  oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dlatego warto się włączyć i dać coś od siebie... dla dzieciaków.

Kilka dni temu uruchomiliśmy w portalu Gostyn24, który jest partnerem tegorocznego Finału WOŚP, możliwość internetowej licytacji pierwszych 24 zestawów za pomocą sms-ów. Docelowo będzie ich 72 a dodatkowe dziesięć najbardziej wartościowych zostanie wylicytowanych w dniu 31 stycznia 2021 roku za pomocą telefonów, podczas relacji na żywo. O tym kto co będzie się tego dnia działo w GOK Hutnik poinformujemy dokładnie w kolejnych materiałach.

Skupiając się jednak na pierwszych aukcjach należy przypuszczać, że sporo się będzie działo. Cena wywoławcza każdego z 24 wystawionych 18 stycznia zestawów wynosiła symboliczne 10 zł, tymczasem niektóre przekroczyły już 200 zł, co pokazuje, że licytacje internetowe, które zakończa się 31 stycznia o godz. 13.00 mogą być bardzo emocjonujące. Sumując wartość licytowanych obecnie zestawów mamy już zadeklarowane prawie 2 tys. zł.

Jeszcze dziś w portalu Gostyn24 pojawi się specjalny dział związany z tegorocznym Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym zamieszczać będziemy wszystko co z nim związane. Jeśli więc u was będzie się coś działo wysyłajcie do nas informacje na Fb lub redkacja@gostyn24.pl Koronawirus nie zatrzyma Orkiestry, bo ma ona grać do końca świata i o jeden dzień dłużej. W tym roku pieniądze przez was przekazane trafią na szpitalne  oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
 

[ZT]50477[/ZT]

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

HeheheHehehe

6 9

Hehehe idziemy na rekord jak co roku.....bo jak już wspominałem gdzie indziej ludzi dobrej woli mamy w Polsce więcej niż ludzi wątpliwej dobrej zmiany...się ma! 10:04, 22.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dam aledam ale

4 1

czy można wylicytować koszulę Stefana? 11:10, 22.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mrrrmrrr

3 5

i znowu owsiak wyciaga łapt po kase ktos zadał pytanie z czego zyje ten frajer to juz odpowiadam z tego co uzebra 11:42, 23.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%