Zamknij
REKLAMA

Szukasz mocnych wrażeń? To będzie najbardziej widowiskowa impreza w tym roku

14:14, 05.10.2021 | J.J
Foto: Facebook Extremalne Bojanowo/Fotomontaż Gostyn24

W najbliższą sobotę, 9 października zapowiada się prawdziwe motoryzacyjne szaleństwo. Organizatorzy imprezy zapraszają na III EKSTREMALNY PIKNIK MOTORYZACYJNY, który odbędzie się na torze WYLEWISKO w miejscowości Klapowo koło Bojanowa.

Impreza rozpoczyna się o godz. 9:00 i jak sama nazwa wskazuje, najwięcej atrakcji związanych będzie z motoryzacją. Będzie można podziwiać zabytkowe auta, wziąć udział w prezentacji ciągników siodłowych i spotkać się z żużlowcami Unii Leszno.

Od godz. 13:00 imprezą zawładną dzieci, które czeka mnóstwo atrakcji -  przejazd wrakami biorącymi udział w wyścigach  i pojazdami typu buggy a na mini torze będzie na nie czekał Pitbike oraz quad. Prawdziwe szaleństwo zapewni jednak przygotowany dla nich turniej ASG, podczas którego dzieci będą mogły poczuć się jak na poligonie. Podczas pikniku nie zabraknie atrakcyjnych niespodzianek a całość dopełnią dmuchane zamki i animatorzy. Będzie też popcorn i wata cukrowa. A wszystko to ZA DARMO!

Organizatorzy Pikniku: Stowarzyszenie Ekstremalne Bojanowo, GCKSTiR w Bojanowie, Urząd Miejski w Bojanowie przy współpracy z głównym sponsorem i fundatorem nagród firmą Macii Złomowanie Pojazdów Śmiłowo 29e, włączyli się także w pomoc dla 12 letniej Leny Poprawskiej z Bojanowa, u której wykryto nowotwór tarczycy. Dlatego podczas imprezy odbędą się też liczne licytacje charytatywne.

Piknik motoryzacyjny zakończony zostanie wręczeniem nagród dla uczestników rajdu, których sponsorem jest firma Macii Złomowanie Pojazdów Śmiłowo 29e. O godz. 19:00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Patronatem medialnym wydarzenia jest redakcja Gostyn24 oraz Poniec Moje Miasto.

Materiał promocyjny

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%