Foto: Facebook Extremalne Bojanowo/Fotomontaż Gostyn24
W najbliższą sobotę, 9 października zapowiada się prawdziwe motoryzacyjne szaleństwo. Organizatorzy imprezy zapraszają na III EKSTREMALNY PIKNIK MOTORYZACYJNY, który odbędzie się na torze WYLEWISKO w miejscowości Klapowo koło Bojanowa.
Impreza rozpoczyna się o godz. 9:00 i jak sama nazwa wskazuje, najwięcej atrakcji związanych będzie z motoryzacją. Będzie można podziwiać zabytkowe auta, wziąć udział w prezentacji ciągników siodłowych i spotkać się z żużlowcami Unii Leszno.
Od godz. 13:00 imprezą zawładną dzieci, które czeka mnóstwo atrakcji - przejazd wrakami biorącymi udział w wyścigach i pojazdami typu buggy a na mini torze będzie na nie czekał Pitbike oraz quad. Prawdziwe szaleństwo zapewni jednak przygotowany dla nich turniej ASG, podczas którego dzieci będą mogły poczuć się jak na poligonie. Podczas pikniku nie zabraknie atrakcyjnych niespodzianek a całość dopełnią dmuchane zamki i animatorzy. Będzie też popcorn i wata cukrowa. A wszystko to ZA DARMO!
Organizatorzy Pikniku: Stowarzyszenie Ekstremalne Bojanowo, GCKSTiR w Bojanowie, Urząd Miejski w Bojanowie przy współpracy z głównym sponsorem i fundatorem nagród firmą Macii Złomowanie Pojazdów Śmiłowo 29e, włączyli się także w pomoc dla 12 letniej Leny Poprawskiej z Bojanowa, u której wykryto nowotwór tarczycy. Dlatego podczas imprezy odbędą się też liczne licytacje charytatywne.
Piknik motoryzacyjny zakończony zostanie wręczeniem nagród dla uczestników rajdu, których sponsorem jest firma Macii Złomowanie Pojazdów Śmiłowo 29e. O godz. 19:00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Patronatem medialnym wydarzenia jest redakcja Gostyn24 oraz Poniec Moje Miasto.

Materiał promocyjny
Miasto chce postawić tabliczki. Chodzi o to, że...
pytanie... czy ta górka przy stadionie jest do oglądania czy do korzystania...a gdzie są ławki do tzw odpoczynku lub relaksu (trochę mało przy chodniku wzdłuż sportowej) w dodatku skierowane na ulicę a nie teren zielony... jak tak dalej będzie projektowane to nie będzie dla mieszkańców tylko dla urzędników żeby mogli się pochwalić co wymyślili...
rico
12:26, 2026-01-26
Gołoledź uderzyła w nasz powiat. Czytelnicy alarmowali
przewrocilem sie dzisiaj chwala Bogu ze nic sie nie stalo ale wk.. mnie to ze robia sobie w juz wyborcze akcje z ulicami itp, bo chodzi im o to to aby obecnego burmistrza pupilki wygraly a w d.. maja odsniezanie i tego typu sprawy wszystko samopas dobry burmistrx dla stauchów bo raczke poda cos rtam zalatwi opowie dowcic a oni ju nie kumaci i potem tak jest jak jest te same geby na stołkach i tylko kasa
llko
12:23, 2026-01-26
Sztab WOŚP Gostyń, przekazał wstępne dane. Tegoroczna
super poszło - każda kasa się przyda, nie chcesz nie dawaj, nikt nikogo nie zmusza, wrzuca kto chce, ale jeśli wrzucę to klnij na mnie, bo to moje pieniądze i mogę z nimi zrobić co mi się podoba. W ciągu roku wpłacam też na Siepomaga, na zbiórki przy kościele, Caritas i wiele innych. STOP hejt
haha
12:05, 2026-01-26
Sztab WOŚP Gostyń, przekazał wstępne dane. Tegoroczna
Duma was tusk ,duma was żurek ,a wczoraj wydymał was jurek
🤣🤣🤣
12:03, 2026-01-26