Zamknij
REKLAMA

Dla każdego coś miłego! Już dziś pomyśl o nadchodzących świętach i łap okazje...

12:23, 17.11.2020 | J.J

Szukając pomysłu na ocieplenie wizerunku firmy, często przegapiamy najprostsze rozwiązania - takie jak, choćby świąteczne życzenia, które tuż za pasem. Taka uprzejmość na pewno zostanie doceniona i pozytywnie odebrana przez naszych klientów, pracowników czy biznesowych partnerów. Zwłaszcza, gdy do tematu podejdziemy nieco bardziej kreatywnie i zdecydujemy się na przesłanie odbiorcy personalizowanych życzeń. Taka tradycja w nowoczesnym wydaniu.

Dlaczego animacja świąteczna?

Wybierając świąteczną animację od Gostyn24TV mamy pewność, że zwróci uwagę wielu osób i podkreśli wasz stosunek do klientów i partnerów biznesowych. Personalizowana animacja idealnie nadaje się do wykorzystania na stronie internetowej lub jako załącznik do e-maila wysłanego pracownikom. Możemy też poprawić wizerunek firmy umieszczając film w Social Mediach. Odbiorcy życzeń z pewnością ucieszą się, że o nich pamiętamy, zwłaszcza, że personalizowane, życzenia wykonane przez Gostyn24TV to coś innego niż dotąd od Was otrzymywali.

Dla kogo personalizowane życzenia?

Odpowiedź jest prosta: dla każdego. Wykorzystać ją może zarówno firma - jako formę masowego kontaktu z pracownikami lub klientami, a także osoba prywatna, przesyłając życzenia najbliższym lub wrzucając je na Facebookowy profil.

Oto kilka pomysłów, jak można wykorzystać animację od Gostyn24TV:

- w mass mailigu - jeżeli posiadamy bazę mailingową z adresami naszych pracowników lub partnerów - wysłanie im takiej kartki to doskonała okazja, by podkreślić wagę ich wkładu w rozwój firmy i podziękować za kolejny rok udanej pracy,

- w mediach społecznościowych - jeśli nasza firma posiada profil społecznościowy (np. w serwisie Facebook) życzenia, jakie złożymy klientom i obserwującym nasz profil na pewno pozytywnie wpłyną na odbiór naszego przedsiębiorstwa,

- na stronie internetowej - animowane życzenia świetnie nadają się do wykorzystania na witrynie firmowej, jeśli takową posiadamy. Przekazując odwiedzającym platformę takie życzenia podkreślamy naszą dbałość o klientów i wdzięczność za korzystanie z naszych usług,

- prywatnie - kartkę animowaną można wykorzystać także w celach prywatnych, podsyłając ją najbliższym i osobom zasługującym na wyróżnienie. Firmowe logo można w takim przypadku zastąpić imieniem i nazwiskiem.

Oczywiście to tylko skromny wybór możliwych zastosowań.

Jedną z największych zalet animowanych życzeń jest ich spersonalizowanie. Każda animacja umożliwia zastosowanie firmowego loogotypu lub innej grafiki, a niektóre propozycje pozwalają na skomponowanie własnej treści.

Możemy więc napisać coś od serca lub skierować osobiste życzenia do naszych klientów i partnerów biznesowych. To z kolei sprawi, że nie będzie dwóch identycznych animacji - każda na swój sposób będzie unikalna, przez co wyróżni się spośród innych. To też okazja do pokazania się z najlepszej strony nieporównywalna w żaden sposób z SMS-ami lub klasycznymi kartkami dostępnymi w sklepach i punktach pocztowych. Dlatego już dziś polecamy je wszystkim, którzy potrafią docenić i łączyć tradycję z nowoczesnością.

Koszt animacji z własnym logotypem to kwota 250zł netto, ale uwaga... do końca listopada można ją nabyć w promocyjnej cenie 150zł netto.

To jednak nie koniec. Na hasło "Gostyn24TV" złożone przy zamówieniu otrzymacie Państwo dodatkowe 20% rabatu.

W ten sposób wasze animowane życzenia otrzymacie już za 120zł netto. Do tego dochodzi faktura VAT, którą można odpisać od kosztów uzyskania przychodu, a więc obniżyć płacony podatek.

Poniżej prezentujemy 26 animacji do wyboru. Można je zamawiać pisząc e-mail na adres: reklama@gostyn24.pl lub dzwoniąc pod numery 531 828 244 lub 793 465 950.

Wystarczy wybrać film, podać jego numer oraz hasło "Gostyn24TV" i pozostawić do siebie namiary, najlepiej z danymi do faktury. W załączniku należy także dostarczyć logo firmy lub informację, w jaki sposób mają być podpisane życzenia.

W przypadku zmiany treści życzeń należy je także umieścić w e-mailu. Można również zamówić animowane życzenia na wyłączność, jednak wymaga to indywidualnych rozmów i ustaleń.

Na adres zwrotny otrzymają Państwo fakturę proforma. Po jej opłaceniu wyślemy wybraną animację, która z pewnością wyróżni Was spośród innych firm i podmiotów korzystających z SMS-ów czy kartek pocztowych. Pamiętajcie, personalizowane życzenia świąteczne od Gostyn24TV to tradycja w nowoczesnym wydaniu.

TWOJE ŻYCZENIA NR 1TWOJE ŻYCZENIA NR 2TWOJE ŻYCZENIA NR 3

TWOJE ŻYCZENIA NR 4

TWOJE ŻYCZENIA NR 6

TWOJE ŻYCZENIA NR 7

TWOJE ŻYCZENIA NR 8

TWOJE ŻYCZENIA NR 9

TWOJE ŻYCZENIA NR 10

TWOJE ŻYCZENIA NR 11

TWOJE ŻYCZENIA NR 12

TWOJE ŻYCZENIA NR 13

TWOJE ŻYCZENIA NR 14

TWOJE ŻYCZENIA NR 15

TWOJE ŻYCZENIA NR 16

TWOJE ŻYCZENIA NR 17

TWOJE ŻYCZENIA NR 18

TWOJE ŻYCZENIA NR 19

TWOJE ŻYCZENIA NR 20

TWOJE ŻYCZENIA NR 21

TWOJE ŻYCZENIA NR 22

TWOJE ŻYCZENIA NR 23

TWOJE ŻYCZENIA NR 24

TWOJE ŻYCZENIA NR 25

TWOJE ŻYCZENIA NR 26

 

 

 

 

(Autopromocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA