Zamknij
REKLAMA

Szukasz pracy w Gostyniu? Mamy oferty, które cię zainteresują

13:17, 08.09.2020 | Artykuł partnera
Skomentuj

Gostyń jest miastem położonym w województwie wielkopolskim, a konkretnie sześćdziesiąt kilometrów na południe od Poznania. Jeżeli szukasz Pracy w Gostyniu to dobrze trafiłeś.

Praca jako sprzedawca w Gostyniu

Jeżeli szukasz pracy w Gostyniu, możesz pracować jako sprzedawca. W tej chwili na naszym portalu posiadamy osiemnaście ofert zatrudnienia w charakterze sprzedawcy. Wykonująć ten zawód będziesz odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z klientem. Praca na stanowisku sprzedawcy wymaga zarówno znajomości technik sprzedaży, asortymentu sklepu, jak i posiadania szczególnych cech osobowości. Jako, że osoba ta znajduje się na pierwszej linii frontu, musi być przede wszystkim komunikatywna, odznaczać się wysoką kulturą osobistą. Dobry sprzedawca jest odporny na stres, potrafi panować nad emocjami. Zanim podejmiesz tę pracę, powinieneś mieć świadomość, że przyjdzie ci pracować z różnymi klientami (również tymi trudnymi). W zależności od miejsca pracy do twoich obowiązków mogą należeć: bezpośredni kontakt z klientem, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie zamówień, przyjmowanie reklamacji, zajmowanie się formalnościami dotyczącymi reklamacji produktów, dbanie o ekspozycję towarów, pakowanie zamówień.

Praca Kierowcy

Osoby mieszkające w Gostyniu mogą podjąć pracę jako kierowca. Obecnie nasz portal dysponuje szesnastoma ofertami pracy w charakterze kierowcy. Możesz pracować jako kierowca samochodu osobowego lub ciężarowego. Warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie prawa jazdy określonej kategorii (w przypadku samochodu osobowego jest to kategoria B lub B+E, jeżeli chodzi o samochód ciężarowy – kategoria C lub C+E). Do podjęcia pracy niezbędne jest odbycie badań lekarskich i psychologicznych. Jako kierowca musisz cieszyć się dobrym zdrowiem, mieć zdolność koncentracji, podzielności uwagi, znakomitą orientację w terenie, bardzo ważny jest także szybki refleks. Kierowca powinien ponadto odznaczać się wysoką odpornością na stres. W przypadku ofert pracy dotyczących dłuższych dystansów, należy liczyć się z nierzadko wielodniową nieobecnością w domu. Osoba, która decyduje się na taką pracę musi być dyspozycyjna. Musisz zdawać sobie sprawę, że warunki twojej pracy będą w dużej mierze zależne od jakości, a także stanu technicznego pojazdu.

Może praca jako Lekarz?

W Gostyniu można podjąć pracę jako lekarz – obecnie posiadamy 35 ofert pracy dla lekarzy. Do zadań lekarza należy ocena stanu zdrowia pacjenta, zdiagnozowanie choroby, zaplanowanie leczenia, przepisanie odpowiednich leków, a w razie potrzeby skierowanie chorego do innego specjalisty. Zawód lekarza cieszy się dużym prestiżem społecznym, a jednocześnie wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Jego konkretne zadania zależą od posiadanej specjalizacji.

Jeżeli szukasz pracy w Gostyniu, znajdziesz ją jako kontroler weterynaryjny. Osoba taka jest odpowiedzialna za kontrolę warunków sanitarnych i weterynaryjnych produkcji. Do twoich zadań może należeć kontrola czystości pomieszczeń i urządzeń, kontrola surowców, a także higieny osób zatrudnionych w zakładzie produkcyjnym. Warunkiem niezbędnym do podjęcia pracy jako kontroler weterynaryjny jest posiadanie wykształcenia weterynaryjnego. Zazwyczaj konieczna jest również umiejętność obsługi komputera, a także posiadanie prawa jazdy kategorii B. W zależności od zakresu twoich obowiązków możesz pracować tylko w biurze lub również w terenie. Osoba zainteresowana pracą jako kontroler weterynaryjny powinna być samodzielna, odpowiedzialna, komunikatywna, kreatywna, posiadać umiejętność organizacji swojej pracy. Musisz mieć świadomość, że zawód kontrolera weterynaryjnego może wymagać kontaktów z ludźmi, które ze względu na specyfikę tej pracy mogą być stresujące. Z tego względu zalecane jest, żeby osoba aplikująca na to stanowisko potrafiła radzić sobie z sytuacjami wzbudzającymi stres.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA