Zamknij
REKLAMA

Tanie wypożyczenie samochodu

12:58, 20.07.2020 | materiały partnera

Samochód powoli staje się priorytetowym przedmiotem dla przeciętnego człowieka. Auto kupują osoby, które właśnie zdały prawo jazdy i chcą być mobilne – dojeżdżać do szkoły, na uczelnię, do pracy i w każde inne miejsce. Polacy co kilka lat wymieniają swoje samochody na większe, bardziej luksusowe, czy po prostu takie, które odpowiadają ich aktualnej sytuacji rodzinnej. Bywają jednak sytuacje, że lepszym wyjściem jest wypożyczenie samochodu niż korzystanie z własnego pojazdu. Ważne, aby znaleźć tanią ofertę wypożyczenia auta.

Wynajem auta na wakacje

Wynajem auta to ciekawa opcja na wakacje niezależnie od gdzie spędza się czas: za granicą czy w inne rejony Polski. To na pewno wygodne rozwiązanie, jeżeli z różnych powodów nie chcemy korzystać ze swojego samochodu lub nie posiadamy, ale nie wyobrażamy sobie, aby podróżować komunikacją miejską. Możesz dojechać praktycznie w każdy interesujący zakątek bez męczenia się ze środkami transportu publicznego, w których komfort podróży, zwłaszcza w upały pozostawia wiele do życzenia. Warto poszukać wypożyczalni samochodów automaks.pl, która do niezbędnego minimum ogranicza formalności i dysponują dużą flotą różnego typu pojazdów, dzięki czemu wypożyczy auto odpowiadające potrzebom klienta i zrobić to bez zbędnego stresu. Wypożyczając samochód za granicą, trzeba liczyć się z dodatkowymi formalnościami i kosztami.

Sprawdzenie warunków wypożyczenia samochodu

Przeszukując oferty wypożyczalni samochodów, warto dokładnie czytać warunki wypożyczania pojazdu Niektóre wypożyczalnie nakładają na auta limit kilometrów, jaki można maksymalnie pokonać w ciągu jednego dnia, czy dodatkowe opłaty za miejsce dostarczenia samochodu przed i po wypożyczeniu. Osoby, którym zależy na dalekich podróżach i na braku ograniczeń dotyczących kilometrów, mogą wybrać ofertę,w której można znieść limit kilometrów za dodatkową opłatą lub wybrać droższe opcje bez takiego ograniczenia. W tańszych pakietach najczęściej są limity kilometrów. Oferty wypożyczalni samochodów mają do wyboru różne pakiety, dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. Jedną z najkorzystniejszych ofert wypożyczenia samochodu na wakacje jest opcja wydłużenia wynajmu – warunkiem jest, aby nie było innej rezerwacji na określony model samochodu.

Podróż na lotnisko

Osoby, które wybierają się za granicę na co najmniej kilka dni, najczęściej decydują się na lot samolotem ze względu na wysoki komfort podróży i zdecydowanie krótszy czas na dotarcie do miejsca docelowego. W takiej sytuacji trudno jest korzystać ze swojego samochodu i zostawiać go gdzieś na parkingu lub poprosić kogoś z rodziny o podwiezienie. Można powiedzieć, że są przecież specjalne autobusy na lotnisko. Jednak jeżdżą one według rozkładu jazdy i nadal pozostaje problem z ciężkimi bagażami. Sensownym i bardzo komfortowym wyjściem są oferty wypożyczalni samochodów. Istnieje możliwość dostarczenia samochodu pod wskazany adres i odebrania pojazdu z lotniska przez kierowcę z wypożyczalni. Znakomitą opcją jest wypożyczenie samochodu z kierowcą. Przy powrocie do Polski również można zamówić samochód na lotnisko (także z kierowcą) i pojechać w wybrane miejsce. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i jeden z najpopularniejszych powodów, dla których ludzie decydują się na skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodów automaks.pl/lotnisko-szczecin-goleniow.

Samochód na ślub

Ślub to jedna z tych okazji, która dominuje przy wynajmowaniu pojazdów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się duże, reprezentacyjne auta, które doskonale prezentują się w ślubnych dekoracjach. Można wynająć samochód dla Młodej Pary i samochody do rozwożenia gości: od miejsca ceremonii do sali weselnej lub miejsca noclegowego. Oferty wypożyczalni samochodów to znakomity sposób, aby zapewnić usługę transportową na weselu. Powszechnie wiadomo, że przygotowania do wesela to znaczne koszty, więc tanie wynajęcie samochodów dla gości z pewnością ucieszy zamawiającego. Wynajmujący samochody na wesele są często zainteresowani vanami, ponieważ są to 8-9 osobowe i bardzo komfortowe. Jako auto do ślubu dla Młodej Pary najchętniej wynajmowane są samochody marki Ford, Mercedes, Renault, Peugot oraz niektóre model Skody ze względu na reprezentacyjny wygląd i komfortowe wnętrze.

Elastyczna oferta

Oferty wypożyczalni samochodów są elastyczne – można wybrać opcję wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego, np.: na 30 dni. Z drugiej oferty bardzo często korzystają firmy, potrzebujące samochodów na różnorodne cele. Z wynajmu krótkoterminowego korzystają osoby potrzebujące auta do przeprowadzki, na ślub, czy w razie awarii swojego samochodu. Wszystkie samochody mają aktualne przeglądy i ubezpieczenia, co gwarantuje klientom bezpieczną jazdę, oczywiście pod warunkiem przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Samochody wypożyczane są w nienagannym stanie – wysprzątane i z pełnym bakiem paliwa. Do wypożyczenia samochodu konieczne jest prawo jazdy i dowód osobisty. Można płacić kartą lub gotówką. Samochody osobowe i dostawcze posiadają ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA