Zamknij
REKLAMA

Gostyn24 zatrudni przedstawiciela ds. reklamy i marketingu. Sprawdź ofertę!

10:07, 03.07.2020 | Oferta pracy

Gostyn24 to najstarszy portal informacyjny w powiecie gostyńskim. Działamy od 13 lat i jesteśmy liderem na rynku lokalnych mediów. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy czytelników i kilkuset reklamodawców, co dało poczucie zawodowej stabilizacji i bezpieczeństwa.

Nie potrafiąc stać w miejscu, stworzyliśmy najlepszą ofertę na rynku. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom szeroką obsługę reklamową i wiele skutecznych narzędzi do pozyskiwania klientów - banery internetowe i billboardy reklamowe zewnętrzne, artykuły sponsorowane., klipy i animacje filmowe, quizy oraz konkursy promocyjne we wszystkich mediach społecznościowych jakie obsługujemy. Do tego jednak potrzebni nam są nowi przedstawiciele. Dlatego szukamy ludzi ambitnych, wytrwałych, ceniących sobie pracę zarówno samodzielną, jak i w zgranym zespole. To własnie im zamierzamy powierzyć prowadzenie rozmów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami.

Nasz dział reklamy otwarty jest więc na wszystkich, których cechuje wysoka kultura osobista, uśmiech i dojrzałe podejście do życia. Jeśli posiadasz min. średnie wykształcenie, do tego jesteś wyjątkowo uprzejma/uprzejmy, masz aktualne prawo jazdy i nie boisz się rozmawiać z ludźmi to prześlij nam informacje o sobie. Im więcej tym lepiej. Lubimy wiedzieć z kim pracujemy. Jeśli masz zawodowe doświadczenie w kontaktach z firmami, nie zapomnij się tym pochwalić. Dla nas ma to duże znaczenie, ale nie jest obowiązkowe.

A co oferujemy w zamian?
Możliwość zarobków, na poziomie kadry kierowniczej, służbowy samochód, komputer, telefon i wszystko co potrzebne jest w pracy przedstawiciela ds reklamy. Poza tym zawsze możesz liczyć na wsparcie, merytoryczne wskazówki i dobrą kawę. Zresztą jeśli się dogadamy sama/sam zobaczysz czy jesteś gotowa/wy na pracę w gostyn24 i czy my jesteśmy gotowi na Ciebie. Zapraszam do kontaktu e-mail: reklama@gostyn24.pl

(Oferta pracy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA