Zamknij
REKLAMA

Gra dla każdego

07:08, 15.06.2020 | materiały partnera

O zakładach bukmacherskich mówi się dużo. Z jednej strony to właśnie one sprawiają, że sport zyskuje kolejne oblicze, a kibicowanie poza oczywiście solidna dawką emocji daje również okazję, by zarobić mniejsze lub większe pieniądze. Choć same zakłady towarzyszą nam od pokoleń, to jednak fakt, że przeniosły się do sieci, sprawia, że obecnie są dostępne dla każdego i można wybierać pomiędzy różnymi ofertami, kursami, bonusami czy firmami.

  1. Graj legalnie
  2. Nowości na rynku
  3. Korzystne rozwiązana

Graj legalnie

Niewątpliwie to własne zmiana ustawy hazardowej wprowadziła jakikolwiek porządek w segmencie gier hazardowych. Firmy, które chciały na tym rynku zaistnieć, musiały zdobyć licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów i stale podlegają kontroli. Dzięki temu gracze mają pewność, że podatki odprowadzane są w Polsce, pieniądze gromadzone na kontach bezpieczne a tym samym gwarantowane są wypłaty. Dlatego właśnie przy porównywaniu ofert bukmacherów trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele różnych czynników, ale najważniejszym z nich będzie to, czy firmy działają legalnie.

Nowości na rynku

Bukmacherzy kuszą szczególnie nowych graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi, a także różnorodnymi metodami wpłat i wypłat oraz wysokością kursów. Warto na starcie zdobyć więcej informacji na temat tego typu działalności, zanim dokona się wyboru konkretnego bukmachera lub kilku, bo nic nie stoi na przeszkodzie, by obstawiać na różnych stronach, korzystając z aktualnych promocji. Kolejni gracze na rynku też oczywiście dbają o to, by stać się konkurencją dla pozostałych firm. Wśród interesujących propozycji można wskazać na przykład etoto, które funkcjonuje od 2011 roku.

Korzystne rozwiązana

W ofercie etoto kod bonusowy jest jednym z magnesów, który przyciągać ma nowych graczy. Promocja bukmacherska na powitanie to nawet 200% do kwoty 1000 zł, co czyni firmę liderem w ofercie. Poza tym warto zwrócić uwagę również na bardzo rozbudowaną ofertę, która umożliwia obstawianie meczy przed rozpoczęciem. Poza tym bukmacher umożliwia negocjowanie kursów, więc jeśli ktoś ma czas i energię może się postarać o zdecydowanie wyższe stawki. Warto czasem to uczynić ponieważ legalnie działający bukmacher pobiera prowizje w wysokości 12%. Przejrzysta strona oraz uczciwe zasady sprawiają, ze zarówno ci, którzy rozpoczynają przygodę z zakładami, ci, którzy grają okazjonalnie, jak i niemalże zawodowi gracze znajdą dla siebie idealną ofertę. A to rozrywka, ciekawa forma spędzania czasu wolnego oraz oczywiście okazja do zarobienia całkiem niezłych pieniędzy. I to właśnie bardzo często przyciąga graczy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA