Zamknij
REKLAMA

Obrazy na płótnie do przedpokoju

17:09, 13.03.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Przedpokój to takie trochę dziwne miejsce w mieszkaniu. Z jednej strony korzystamy z niego bardzo często, a z drugiej nie do końca przywiązujemy wagę do jego dekoracji. Najczęściej ograniczamy się do zapewnienia mu charakteru praktycznego.

Jak udekorować przedpokój?

Mimo, że przedpokój nie jest pomieszczeniem, w którym przebywamy długo, to korzystamy z niego bardzo często. Przy każdym wyjściu i wejściu do mieszkania, przechodząc między poszczególnymi pomieszczeniami.

Trzeba także pamiętać, że przedpokój to mini wizytówka całego mieszkania. To on wywiera na gościach pierwsze wrażenie. Warto więc sprawić, by było ono pozytywne.

Przedpokój służy przede wszystkim do ubierania się przed wyjściem lub do rozbierania się po przyjściu do domu. Muszą więc znajdować się w nim wieszaki na płaszcze i kurtki, półka na szaliki, czapki i rękawiczki, miejsce na buty i pantofle oraz lustro. To niezbędne minimum. Jeżeli rozmiary przedpokoju pozwalają, to można umieścić w nim szafę na okrycia wierzchnie, stołek do zmiany obuwia oraz szafkę na torebki. Warto także pomyśleć o ozdobieniu ścian.

Obrazy na płótnie do przedpokoju

Dekoracja przedpokoju daje dużo swobody ponieważ jego wyposażenie jest stosunkowo skromne i można do niego dopasować w zasadzie każdy obraz. Dobrze prezentować będą się zarówno obrazy abstrakcyjne, jak i martwa natura, pejzaże, czy obrazy geometryczne, a także plakaty.

Bardzo dobrym rozwiązaniem mogą być obrazy na płótnie wykonane w technice 3D, dzięki którym można optycznie powiększyć przedpokój.

Wybierając obraz na płótnie do przedpokoju, warto zwrócić uwagę na jego tonację kolorystyczną. Nie chodzi tu o dobrania koloru obrazu do koloru ścian, ale sposób oświetlenia przedpokoju. Najczęściej przedpokój jest pomieszczeniem ciemnym, bez dostępu do światła naturalnego. Oświetlenie lampami włączane jest automatycznie za pomocą czujek ruchu lub ręcznie.

Wybierając obraz do przedpokoju należy zwrócić uwagę na to jak będzie prezentował się przy sztucznym świetle. Koniecznie także trzeba wybrać takie miejsce na ścianie, gdzie nie będzie odbijało się światło lampy. Wielkość obrazu powinna być dobrana nie tylko do wolnego miejsca na ścianie, ale także proporcjonalnie do wielkości przedpokoju. Zbyt duży obraz zakłóci ogólną harmonię.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są obrazy na płótnie wykonane w technice 3D z podświetlaniem za pomocą lampek LED. Daje to dodatkową możliwość operowania światłem i cieniem. Na każdym gościu zrobi to bardzo pozytywne wrażenie. Tematyka obrazu do przedpokoju może być zupełnie dowolna.

Więcej znajdziesz na https://www.wydrukinasztuki.pl/foto-obrazy-na-plotnie/przeznaczenie/do-przedpokoju

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA