Zamknij
REKLAMA

Lampy LED w Twoim przedsiębiorstwie? Zadbaj o finanse i komfort pracy zatrudnionych osób

16:34, 12.03.2020 | J.J
Skomentuj

Nowoczesne oprawy przemysłowe typu LED kojarzone są głównie z wykorzystywaniem w wielu zakładach przemysłowych i produkcyjnych, magazynach wysokiego składowania czy chociażby w przypadku doświetlania stanowisk montażu oraz kontroli jakości. To właśnie w tych miejscach są uwydatniane największe zalety energooszczędnych diod. Zastanawiasz się nad inwestycją w tego typu oświetlenie? Zobacz, dlaczego warto rozświetlić własną halę. Zapraszamy do lektury.

Twoje firmowe finanse odczują zdecydowaną ulgę po inwestycji w diody LED. Zobacz dlaczego!


Prowadzisz własne przedsiębiorstwo, w którym niezbędne jest wykorzystywanie magazynów czy chociażby hal produkcyjnych? Prawdopodobnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak duże są koszty eksploatacji w takim miejscu. Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że sporą część comiesięcznego poboru zabierają rachunki za prąd. Zdarzają się przecież przypadki, gdzie oprawy oświetleniowe uruchomione są przez całą dobę. Współczesne lampy przemysłowe pozwalają na zaoszczędzenie nawet kilkunastu tysięcy złotych w skali roku. Stosowane w tego typu systemach diody LED charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem energooszczędności. Nie pobierają ogromnych ilości prądu, a ich wydłużona żywotność minimalizuje średnie miesięczne koszty z tytułu eksploatacji. Specjaliści szacują, że utrzymanie jednej żarówki elektroluminescencyjnej wymaga od przedsiębiorcy inwestycji rzędu 7 zł w danym okresie rozliczeniowym. W przypadku tradycyjnych opraw rtęciowych suma ta wzrasta aż do niespełna pięćdziesięciu złotych. Różnica jest zauważalna gołym okiem! Należy zwrócić uwagę również na proekologiczny charakter diod LED. Nie emituje ona szkodliwych dla środowiska substancji oraz wyróżnia się zminimalizowaną produkcją dwutlenku węgla. Dzięki innowacyjnej technologii, wynosi ona zaledwie 48 kg na rok!


Doskonale oświetlone pomieszczenie to przyjazne miejsce do pracy. Potwierdzi to każda osoba!
 

Już sam fakt ogromnych oszczędności sprawia, że nowoczesne oprawy przemysłowe, dostarczane chociażby przez NowaLed , cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród prywatnych przedsiębiorstw, ale także w przypadku infrastruktury finansowanej przez państwo. To jednak nie jest jedyna wymierna zaleta wykorzystywania diod LED do oświetlenia takich miejsc. Bardzo wysoka wydajność pracy oraz emitowanie promieni o niezwykle jasnej barwie sprawia, że tego typu instalacje bezpośrednio wpływają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa obowiązków wykonywanych przez Twoich pracowników. Równomierne doświetlenie oraz zminimalizowanie zjawiska oślepienia odbija się również na komforcie przebywania w pomieszczeniu wyposażonym w oprawy elektroluminescencyjne. Planujesz zmniejszyć wydatki związane z oświetleniem oraz jednocześnie zwiększyć produktywność zakontraktowanych osób? Wybierz NowaLed już dziś!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone