Zamknij
REKLAMA

Oferta na kartę – czy to dobry wybór dla nastolatka?

18:13, 27.11.2019 | J.J
Skomentuj

Obecnie prawie każdy nastolatek posiada smartfona, dlatego konieczne jest dobranie do telefonu odpowiedniej oferty rozmów, SMS-ów oraz transferu danych. Dostęp do Internetu daje spore możliwości i to zarówno pod względem rozrywki, jak i edukacji, dlatego warto znaleźć korzystną ofertę.

Karta przedpłacona dla nastolatka

Telefon na kartę to oferta skierowana do różnych grup osób, w tym także nastolatków. To właśnie uczniom zależy przede wszystkim na elastyczności, a rodzicom na tym, aby opłaty za telefon dziecka nie były zbyt wysokie. Decydując się na kartę przedpłaconą dla nastolatka, warto wziąć pod uwagę następujące czynniki:

- limit transferu danych, ponieważ większość nastolatków korzysta z Internetu przez sporą część dnia,
- nielimitowane rozmowy i SMS-y,
- elastyczność,
- cenę i dodatkowe opłaty.

Oferta na kartę pozwala na kontrolowanie wydatków dzieci. Dodatkową zaletą jest elastyczność i możliwość rezygnacji z umowy w dowolnym momencie. Telefon na kartę jest więc skierowany do tych, którym zależy na dobrej ofercie, ale nie na tym, aby wiązać się z operatorem na dłuższy czas. Młodsze pokolenia często zmieniają zdanie i nie przywiązują się do konkretnych firm lub marek, dlatego możliwość rezygnacji i przeniesienia numeru do innego operatora jest bardzo ważna. Poszukując dobrej oferty na kartę dla nastolatka (i nie tylko!) warto wejść na stronę https://virginmobile.pl/oferty/karta i sprawdzić propozycje operatora.

Kiedy warto zdecydować się na kartę przedpłaconą?

Abonament telefoniczny może być uznawany przez wielu rodziców za zbyt drogą opcję, natomiast oferta na kartę jest doskonała dla nastolatków, ponieważ w ten sposób można nauczyć ich zarządzania własnym budżetem. Nastolatek może samodzielnie opłacać swój telefon, na przykład z własnego kieszonkowego, dzięki czemu postara się zmieścić w wybranym przez rodziców limicie Internetu. Obecnie oferty na kartę są czasami korzystniejsze niż te na abonament, dlatego warto zwrócić uwagę na różne nowości wprowadzane przez operatorów. Należy pamiętać jednak o tym, aby oferta była dopasowana do potrzeb nastolatka, ponieważ w przeciwnym wypadku, dziecko będzie wykorzystywało przysługujące limity za szybko, co będzie wiązało się ze zwiększonymi kosztami. Z dostępnych pakietów można wybrać te, które się najbardziej opłacają i odpowiadają preferencjom użytkownika.

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone