Zamknij
REKLAMA

Relokacja firmy - jak stawić temu czoła?

14:32, 15.07.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Wielu przedsiębiorców staje przed trudną decyzją, która może zmienić ich biznes na długi czas. Decyzja ta jest w wielu przypadkach bardzo łatwa - jednak nie dla każdego. Chodzi tu oczywiście o pytanie, czy rozwijać się dalej, czy nie. Tak jak wspominaliśmy, dla wielu przedsiębiorców sytuacja jest bardzo prosta - firmę trzeba stale rozwijać - więcej zamówień, to więcej pracy, a to natomiast generuje większe zarobki. Niestety, aby obsłużyć na raz większą ilość zamówień, trzeba rozwinąć linie produkcyjne - niestety nie zawsze są na to środki i oczywiście miejsce na hali produkcyjnej. Co zrobić w takim przypadku? To proste - przeprowadzkę!

Przeprowadzka firmy - jak się do niej przygotować?

Przygotowując swoją firmę musisz mieć na uwadze wiele czynników i rzeczy, o których należy pamiętać - w końcu całość powinna zająć jak najmniej czasu - z tego powodu wszystko powinno być dopięte na na ostatni guzik. Oprócz poszukiwań firmy, która podejmie się przeprowadzki maszyn, powinieneś skupić się na tym aby dosłownie wszystko było dopięte na ostatni guzik:

                             - Terminy - na czas przeprowadzki nie planuj produkcji - przecież wszyscy będą zaangażowani właśnie w przeprowadzkę - postaraj się, aby dotrzymać wszystkie terminy, nawet, gdy przeniesienie się w nowe miejsce zajmie więcej czasu niż na początku było zakładane. Extra tydzień z pewnością się przyda!

                               - Zaplanuj układ maszyn na nowym miejscu - miej na uwadze ścieżki logistyczne w swojej firmie i optymalizację produkcji - może da się przy okazji relokacji zwiększyć wydajność pracy.

Investmen - partner materiału

Naszym zdaniem najważniejsze jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmie się relokacją. Taka firma powinna mieć przede wszystkim doświadczenie i dużo referencji - w końcu każdy chce skorzystać z usług firmy, która dobrze wie co robi i jest w swoim fachu najlepsza. Ponadto, bardzo ważne są uprawnienia i odpowiedni park maszynowy - wózki widłowe w niektórych przypadkach nie wystarczą. Maszyny użyte do relokacji powinny być zdolne do udźwigu nawet kilkudziesięciu ton - w końcu, w wielu przypadkach właśnie taką masę mają maszyny produkcyjne. Przenoszenie maszyn to trudna praca wymagająca dobrego planowania logistycznego - warto mieć to na uwadze przy doborze wykonawcy. 

To wszystko oferuje firma Investmen, czyli partner tego materiału odpowiedzialny za warstwę merytoryczną artykułu. Firma jest nie tylko elastyczna, doświadczona, ale również posiada własne zaplecze sprzętowe - to gwarantuje, że cena przeprowadzki nie będzie obejmować wynajmu sprzętu - z tego powodu będzie niższa.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone