Zamknij
REKLAMA

Kurs Java dla każdego

14:11, 17.06.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Szeroki zakres kursów realizowanych między innymi w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Londynie otwiera przed programistami nowe wyzwania i ścieżki zawodowe. Kurs Java proponowany jest zarówno doświadczonym programistom, jak i młodzieży, która chce poznać najpopularniejszy język zadań informatycznych, nauczyć się programowania i zająć w przyszłości miejsce pracowników najlepszych korporacji. Już w 2020 roku w Unii Europejskiej brakować będzie ok. 80 tysięcy osób będących specjalistami w branży IT. W samej Polsce już teraz potrzeba ich ok. 50 tysięcy. Takie dane przedstawił dyrektor Witold Rogowski z Accenture Delivery Center. Jakie korzyści zapewnia udział w kursie i czego można się na nim dowiedzieć?

Cele kursu i nabywane umiejętności

Programiści
Doświadczeni programiści piszący w dowolnym języku, mogą skorzystać z poznania możliwości platformy Java i swobodnego operowania nowym językiem. Trenerzy uczą przygotowywania aplikacji (np. webowych, konsolowych, interaktywnych), orientacji w środowiskach programistów (Netbeans, IntelliJ, Eclipse), zapewniają analizę mechanizmów języka Javy i dostęp do dużej ilości ćwiczeń w domu przy jednoczesnym zachowaniu kontaktu. Proponowane są tryby dzienne i zaoczne, w zależności od warunków pracy oraz możliwości uczestników. Celem dogłębnego poznania i opanowania Javy jest m.in. rozwój kariery zawodowej i znalezienie stabilnej pracy w dużej firmie. Kursanci przed rozpoczęciem szkolenia powinni opanować między innymi pojęcia takie jak np. zmienna i funkcja, tworzenie algorytmów z wykorzystaniem struktur danych, elementarną wiedzę dotyczącą programowania obiektowego HTML.

Młodzież
Praktyczne warsztaty i młodzieżowy kurs Java skierowane są do osób powyżej 13. roku życia w ramach półkolonii. Młodzi ludzie mają okazję poznać uniwersalny język programowania stosowany w firmach i systemach tj. Google, Facebook, Netflix czy Snapchat. Informacje i przekazywana wiedza wraz z ćwiczeniami są takie same jak w przypadku osób dorosłych, ale dostosowywane przyjaźnie na miarę nastolatków. Pod okiem zawodowego programisty, zapoznają się z pisaniem prawdziwego kodu jako następstwa kodowania z Lego, robotów czy animacji. Przygotowana tematyka obejmuje między innymi: programowanie strukturalne, graficzne i obiektowe, bazy danych oraz SQL. Kurs przeprowadzany jest od podstaw, a jedynym wymaganiem jest sprawność pisania na klawiaturze!

Zmiana myślenia
Kurs Java uczy nie tylko pisania językiem Java, ale też myślenia tym językiem. Znajomość kodowania nie wystarczy - profesjonalizm polega na umiejętności patrzenia na abstrakcję i automatycznym dostrzeganiu konkretnych elementów, które można wyciągnąć przed nawias. Kurs Java przygotowuje do pełnego rozumienia idei kodu, struktury, pętli, obiektowości i zmiennych. Jest gwarancją pracy, sukcesów w życiu zawodowym i nieustannego rozwoju. Kurs Java to inwestycja w stabilizację życia i wysoką pozycję na rynku pracy, dlatego spotyka się z zainteresowaniem zarówno dzieci i młodzieży, jak i programistów dążących do pogłębienia kwalifikacji.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone