Zamknij
REKLAMA

Najlepsze słuchawki do telefonu z mikrofonem – na co możesz postawić?

08:10, 15.03.2019 | artykuł sponsorowany

Rozwój technologiczny, który obserwujemy od co najmniej kilkunastu lat, wciąż pozwala nam zaopatrywać się w coraz bardziej nowoczesne i profesjonalne rozwiązania, które znacznie ułatwiają codzienne życie i… pozwalają rozwijać nasze biznesy. Widać to doskonale na przykładzie niezbędnych w wielu firmach sprzętów, jakimi są słuchawki do telefonu z mikrofonem – ich wybór jest bardzo duży, a znalezienie rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania w stu procentach, nie jest trudne. Sprawdźmy jaki masz wybór i na co możesz postawić!

Słuchawki do telefonu z mikrofonem, czyli najwyższa jakość

Zanim jednak przejdziemy do możliwości wyboru sprawdźmy, dlaczego słuchawki do telefonu z mikrofonem mogą być stosowane w codziennej pracy i jakie funkcje powinny posiadać, aby w stu procentach spełnić nasze oczekiwania. Najbardziej nowoczesne sprzęty tego typu, powinny posiadać przede wszystkim:

  • wysokiej jakości dźwięk – i to najlepiej w HD, ponieważ zależy od tego jakość prowadzonych rozmów i komfort codziennej pracy. Niezwykle istotne może też okazać się w tym wypadku cyfrowe przetwarzanie dźwięku, które wyeliminuje wszelkie potencjalne zakłócenia i zniekształcenia dźwięku.
  • funkcję redukcji szumów – dzięki niej wytłumione zostaną wszelkie hałasy z zewnątrz, co odnosi się zarówno do słuchawek, jak również mikrofonu. Daje to pełen komfort rozmowy – nie tylko Tobie, ale i Twojemu rozmówcy.
  • funkcję ochrony słuchu – jest ona szczególnie istotna podczas codziennych, wielogodzinnych rozmów, ponieważ to właśnie dzięki tej technologii unikniesz uszczerbku na zdrowiu.
  • pełną kompatybilność – współpraca z różnego rodzaju urządzeniami jest niezwykle istotna, dlatego nowoczesne słuchawki do telefonu z mikrofonem współpracują z praktycznie każdym urządzeniem IP.

Profesjonalne słuchawki – przewodowe i bezprzewodowe

Przejdźmy do kwestii wyboru, jaki posiadasz. Podstawowy podział słuchawek profesjonalnych to ten na przewodowe i bezprzewodowe – te pierwsze są zwykle tańsze i zapewniają najwyższą jakość dźwięku, która w modelach bezprzewodowych, czasami może być niższa. Modele bezprzewodowe jednak zapewniają pełną mobilność i pozwalają Tobie albo Twoim pracownikom przemieszczać się po biurze, co może mieć duże znaczenie i wpływ na komfort pracy.

Nauszne czy douszne?

Wybierając słuchawki profesjonalne, zdecydowanie najlepszą opcją będą te nauszne, które zapewnią odpowiednią jakość dźwięków, najlepsze tłumienie hałasów, a co najważniejsze – wysoki komfort, co ma ogromne znaczenie w przypadku wielogodzinnej pracy. Słuchawki profesjonalne douszne są spotykane dużo rzadziej i nie cieszą się tak dużą popularnością wśród właścicieli firm call center czy jakichkolwiek innych.

Mono czy duo?

Najczęściej spotykane są słuchawki do telefonu z mikrofonem w wersji duo, a więc na oboje uszu. Dzięki nim możesz liczyć na całkowite wygłuszenie hałasu i pełne zrozumienie rozmówcy. Jeżeli jednak nie prowadzisz biura open space, gdzie panuje duży hałas, możesz postawić na słuchawki profesjonalne w wersji mono – na jedno uchu. Będą one szczególnie przydatne w sytuacji, gdy pracownik chce zachować możliwość komunikacji z pozostałymi pracownikami biura.

A może słuchawki do Skype for Business?

Na rynku dostępne są również specjalistyczne słuchawki do Skype for Business, które doskonale współpracują z aplikacją Skype i pozwalają na skuteczne prowadzenie rozmów – zarówno z pojedynczymi klientami czy partnerami biznesowymi, jak również w trakcie organizowanych przez Ciebie konferencji. Doskonale sprawdzają się również jako słuchawki do telemarketingu, dlatego też warto na nie postawić.

Na co jeszcze zwracać uwagę?

Wybierając najlepsze dla siebie lub swoich pracowników słuchawki do telefonu z mikrofonem, zwróć również uwagę na jakość materiałów, z jakich zostały wykonane, a także elastyczność i komfort całej konstrukcji. Będzie to miało ogromny wpływ na wygodę codziennej pracy, a także to, na jak długo posłużą Ci słuchawki – jeżeli chcesz uniknąć rozczarowania, stawiaj wyłącznie na słuchawki call center od sprawdzonych, cenionych na rynku firm.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone