Zamknij
REKLAMA

Jobsora - najlepsza strona wyszukiwania ofert pracy

12:54, 30.12.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Poszukiwanie pracy wcale nie musi być żmudnym i czasochłonnym zajęciem. Sprawdź, z jakich narzędzi korzystać, by usprawnić sobie tę czynność.

Rynek pracy w Polsce jest obecnie w sytuacji delikatnie kryzysowej. Dynamika rynku jest coraz mniejsza, mimo, że bezrobocie jest dość niskie. Powodem takiej sytuacji jest niekompatybilny profil pracownika szukającego pracy, który jest coraz częściej świadomy swoich kompetencji, predyspozycji i oczekiwań, a ofertami przedsiębiorców - mówiąc popularnie dość - skostniałymi i nie pasującymi do osób aplikujących Jak więc szukać pracy, będąc pewnym siebie i swoich potrzeb przyszłym pracownikiem?

Do tej pory najbardziej popularnym sposobem poszukiwania pracy było odpowiadanie na ogłoszenia zamieszczane w prasie,lokalnych gazetach, na tablicach ogłoszeń, w urzędzie pracy czy pojawiające się tu i ówdzie w przestrzeni internetowej informacje. Właśnie to ostatnie miejsce - przestrzeń wirtualna daje pole do popisu osobom chcącym aplikować na konkretne stanowisko. jak jednak nie utknąć w chaosie informacyjnym i w jaki sposób szukać konkretnej pracy, w konkretnym miejscu, w konkretnej lokalizacji?

Jednym z portali zrzeszających ogłoszenia z całej Polski jest Jobsora - https://pl.jobsora.com. to miejsce,w którym bez problemu odnajdziesz drogę do właściwych ogłoszeń. Prosty interfejs, intuicyjne korzystanie ze strony sprawia, że nawet internetowy laik doskonale sobie poradzi z tym narzędziem. Wystarczy wpisać lokalizację, w której szukamy pracy np. Warszawa lub Kraków, zawężając poszukiwania poprzez wpisanie konkretnego stanowiska lub branży np. prawo lub pomoc kuchenna, a wyniki wyszukiwania będą jak najlepiej spersonalizowane pod osobę szukającą.  Dzięki możliwości filtrowania ogłoszeń jesteśmy w stanie wyłuskać z fali ogłoszeń te z konkretnym, interesującym nas wynagrodzeniem, lub te, które są oddalone w konkretnym promieniu od miejsca naszego zamieszkania. Serwis już na głównej stronie pokazuje najbardziej popularne oferty pracy im także warto się przyjrzeć.

Osoby, które nie mają czasu na bieżąco przeglądać zamieszczane nowe oferty, mogą ustawić sobie mailowe przypomnienie które powiadomi ich wiadomością o pojawieniu się nowych ogłoszeń w konkretnej lokalizacji. dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu, którego wszyscy mamy braki.

Na nowe ogłoszenia warto odpowiadać od razu, bowiem często na jedno ogłoszenie jest chętnych kilka, kilkadziesiąt osób, warto więc być pewnym swego i aplikować o pracę marzeń i zdobyć lepszy byt.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone