Zamknij
REKLAMA

Prezent dla rodziców – spraw przyjemność im obojgu

23:46, 11.12.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kolejne święta przed nami i znów co roczne dylematy. Co wybrać na światę dla najbliższych? Co sprawi radość mamie i tacie? A może kupić prezent, który ucieszy ich oboje? Jeśli nie chcesz się powtarzać i szukasz oryginalnego pomysłu na upominek przeczytaj ten artykuł.

Czy co roku masz problem co wybrać rodzicom? W końcu ileż można kupować krawatów tacie czy kosmetyków mamie (tutaj znajdziesz ciekawe pomysły na prezent dla mamy)? Może w tym roku wybrać coś czym będą mogli się cieszyć razem?

Romantyczne kolacja we dwoje

Fakt, że rodzice są od lat małżeństwem, nie oznacza wcale, że nie mogą pójść na randkę. Wręcz przeciwnie. Nie zależnie ile mają lat i jak długo są małżeństwem romantyczna kolacja we dwoje, w eleganckiej restauracji na pewno sprawi im wiele radości. Obecnie w ofercie internetowej znajdziesz szeroki wybór voucherów do takich miejsc w różnych miastach całej Polski. Ciekawym pomysłem, może być kolacja dla dwojga w… ciemności. Podczas, której w nietypowy na co dzień dla nas sposób można spożyć posiłek i cieszyć się całkiem nowymi doznaniami.

 

Bilet na koncert lub spektakl

Koncert ulubionego zespołu lub gwiazdy to nie tylko radość dla młodych. Jeśli więc Twoi rodzice mają swoich muzycznych idoli sprawdź kiedy ich koncert się odbędzie. Oczywiście, nie zawsze jest to łatwe szczególnie, jeśli są to artyście muzyki pop czy rock, którzy przyjeżdżają do Polski raz na parę lat. Ale zawsze warto się z zorientować czy przypadkiem nie będę w kraju za parę miesięcy. Takie wydarzenie, będzie na pewno wyjątkową niespodzianką dla mamy i taty.
Jeśli zaś lubią wyjść do teatru lub filharmonii, bilety na ciekawą premierę lub koncert również sprawi im wiele radości.

Voucher do Spa

Kto powiedział, że do Spa mogą chodzić tylko kobiety? Szczególnie, że w szerokiej ofercie można znaleźć ciekawe propozycje skierowane specjalnie do panów. W końcu każdemu należy się chwila relaksu i odprężenia. Tylko co wybrać by zakup był trafiony?

 

Przede wszystkim poszukaj miejsca o dobrej renomie. Dowiedz się czy Twoja mama lub tata są na coś uczuleni, lub czy są jakieś zabiegi, podczas których mogą się czuć nie komfortowo. Warto również porozmawiać z osobą np. ze spa, co mogła być rodzicom polecić. Dopiero teraz zdecyduj się na wybór zabiegów. Jeśli nie chcesz ryzykować, możesz również wybrać voucher o określonej kwocie, która pokryje zabiegi które rodzice sobie wybiorą sami. Przy takim zakupie minimalizujesz ryzyko, że coś może im się nie spodobać.

Fotoksiążka

Jeśli Twoi rodzice są nieco starsi i wolę raczej spędzić miło czas w domu ze swoimi wnukami warto przygotować coś co pozwoli im pamiętać i wspominać miłe chwile.

Takim doskonałym prezentem są foto książki. Firmy drukujące zdjęcia oraz rożne drukarnie, oferują szeroki zakres właśnie takich usług. Możesz wybrać, jej format, ilość stron a często także rodzaj okładki. Umieścisz w niej nie tylko zdjęcia ale także daty, czy informacje i komentarze dotyczące minionych wydarzeń. Warto również się zastanowić co chcesz by taka fotoksiążka zawierała? Czy zdjęcia z ostatnich kilku lat, czy też może warto cofnąć się trochę dalej w przeszłość i umieścić w niej również zdjęcia ze swojego dzieciństwa, ślubu a następnie wnucząt, i zabrać rodziców w niezwykłą podróż w czasie.

 

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone