Zamknij
REKLAMA

A może własna firma? Pieniądze na start mają dla ciebie w urzędzie pracy

13:52, 08.11.2018 | Powiatowy Urząd Pracy
Skomentuj

Prowadzenie własnej firmy to marzenie wielu osób. Aby się spełniło potrzebne są jednak pieniądze na start. Te jak się okazuje można pozyskać w formie bezzwrotnej, wystarczy tylko spełnić odpowiednie kryteria.

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu dysponuje środkami na otwarcie działalności gospodarczej w 2018 roku. O bezzwrotną dotację ubiegać się mogą osoby powyżej 30 roku życia, pozostające bez pracy, zarejestrowane w PUP w Gostyniu (dla których został ustalony II profil pomocy), mężczyźni dodatkowo muszą spełnić co najmniej jedno z kryteriów, tj. posiadać niskie kwalifikacje (wykształcenie maksymalnie średnie) lub aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub status osoby długotrwale bezrobotnej lub ukończony 50 rok życia.

Środki finansowe przyznawane są w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gostyńskim (IV)”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa
w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 6. Rynek pracy, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez PSZ.

Osoby zainteresowane otrzymaniem środków na otwarcie firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Panem Tomaszem Marciniakiem lub Panią Natalią Twardowską pod nr 65 572 33 67 wew. 32, bądź bezpośrednio w siedzibie PUP w Gostyniu, ul. Poznańska 200, pok. nr 211.

Koordynator projektu: Paulina Dudek, tel. 65 572 33 67 wew. 40

(Powiatowy Urząd Pracy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

WojtekWojtek

0 0

A może własna firma? To dobre pytanie, od którego trzeba zacząć. Jednak co dalej? Trzeba wymyślić skąd pieniądze, dla mnie kluczowa była pozycja ?Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę?. 11:07, 25.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone