Zamknij
REKLAMA

Zrób dziecku niespodziankę i zamów list… od św. Mikołaja!

13:30, 05.06.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pisanie listów do św. Mikołaja ma długą tradycję i chyba każdy chociaż raz w życiu taki list stworzył. Ale czy św. Mikołaj może na takie listy odpowiedzieć? Podpowiadamy, jak to zrobić, by dziecko znalazło w skrzynce pocztowej list od Mikołaja.

Odpowiedź na napisany przez dziecko list do św. Mikołaja na pewno zostanie przyjęta z ogromną radością. Tym bardziej że niewielkim wysiłkiem możemy sprawić, by przesyłka wydawała się jak najbardziej prawdziwa i przede wszystkim podtrzymywała dziecięcą wiarę w św. Mikołaja.

Personalizacja listu
List do św. Mikołaja stworzony przez dziecko jest zawsze pełen informacji osobistych. Każde dziecko, nawet bez podpowiedzi dorosłego, dobrze będzie wiedziało, co zdradzić Mikołajowi. Może opowie mu o swoich kolegach z przedszkola, o wizycie na placu zabaw czy odwiedzinach babci? A wobec tak skonstruowanej wiadomości św. Mikołaj nie mógłby przecież przesłać odpowiedzi zbyt ogólnej. Zamawiając jednak list na stronie www.listymikolaja.pl, mamy możliwość personalizacji treści. Możemy skorzystać z gotowych szablonów wpisując jedynie imię dziecka, ale możemy też przygotować całą treść listu, co z pewnością uwiarygodni go w oczach dziecka.

Zaadresowany na dziecko
Trudniej zapewne byłoby dziecku uwierzyć w prawdziwość przesyłki, gdybyśmy mu ją po prostu wręczyli. A na pewno generowałoby to mnóstwo pytań, które miałyby pomóc w ustaleniu jak list znalazł się w naszych rękach. Najlepiej zatem, gdy odpowiedź na swój list do św. Mikołaja dziecko samo znajdzie w skrzynce pocztowej. Dodatkowo list może być podstemplowany ręczną odciskaną pieczęcią i zapakowany w elegancką kopertę.

Niski koszt i krótki czas dostawy
Chociaż list do św. Mikołaja, zanim do niego trafi, musi przebyć daleką drogę, na jego odpowiedź dziecko wcale nie musi czekać długo. Zamawiając ją za pośrednictwem strony listymikolaja.pl, mamy gwarancję, że trafi ona do naszego dziecka w ciągu zaledwie niecałych dwóch tygodni. Jednocześnie ani cena takiego listu, ani też koszt jego wysyłki, nie powinny zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu.

Nie tylko dla maluchów
Każdy lubi poczuć się przez chwilę znów dzieckiem, szczególnie w okolicach świąt. List do św. Mikołaja już jednak nie jest naszego autorstwa, co najwyżej asystujemy przy jego powstawaniu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zamówić list od św. Mikołaja siostrze, bratu czy przyjaciółce. Tym samym na pewno sprawimy im niespodziankę. Możemy również w ten nietypowy sposób złożyć świąteczne życzenia przyjaciołom. Idąc z duchem czasu możemy też zamiast tradycyjnego listu zamówić dla nich spersonalizowane nagranie video ze św. Mikołajem w roli głównej.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone