Zamknij
REKLAMA

„Drapieżnik” wypływa na szerokie wody. Poznaj nasz nowy sklep!

12:52, 04.06.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Asortyment tak szeroki, że znajdziemy w nim dosłownie wszystko, rozpoczynając od haczyka, a na echosondzie kończąc. Sprzęt najbardziej renomowanych firm, doradcy z pasją i wiedzą, a do tego konserwacja kołowrotków i komis sprzętu. Takie miejsce to marzenie każdego wędkarza. Zapraszamy na otwarcie nowego sklepu.

Cisza przerywana szumem trzciny, spokojna tafla jeziora, a na niej spławik poruszający się w górę i w dół. Patrząc na ten obraz, nie dziwimy się, że pasjonatów wędkarstwa w regionie nie brakuje. Bliskość akwenów wodnych zachęca do połowów, a już niedługo wszyscy, którzy uwielbiają łowić ryby albo chcą się tego nauczyć, znajdą odpowiednie miejsce, aby zadbać o profesjonalne wyposażenie.

Bogaty asortyment
Dotychczas wędkarze z naszego regionu nie zawsze znajdowali to, czego potrzebowali. Teraz sytuacja ta może ulec zmianie i nawet najbardziej wymagający pasjonaci tego pięknego sportu odnajdą na półkach swój wymarzony sprzęt. „Daiwa, Shimano, Mikado, Prologic, Dragon, Garmin, Lowrance, a także wiele innych firm pojawi się w nowym sklepie.- Chcieliśmy wyjść z jak najszerszą ofertą i uzupełnić rynek w to, co dotychczas było niedostępne w innych punktach. Zadbaliśmy, aby w naszym sklepie zgromadzić sprzęt wędkarski do różnych kategorii: spinningu, spławika wyczynowego, karpiowego, feedera gruntowego czy morskiego, ale nie tylko” – mówi Damian Marcinkowski, właściciel sklepu „Drapieżnik”.

Profesjonalne doradztwo
Do „Drapieżnika” warto wstąpić także po fachową poradę udzielaną przez prawdziwych pasjonatów wędkarstwa. Wieloletnie doświadczenie, znajomość sprzętów i ogromne zamiłowanie do łowienia pozwolą im uporać się z każdym problemem i doradzić wędkarzom będącym na różnym poziomie zaawansowania. - Przygotowaliśmy cały wachlarz produktów dla amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z wędkarstwem i nie bardzo wiedzą, od czego zacząć. Pomożemy wybrać pierwszą wędkę i poprowadzimy wgłąb tego fascynującego świata ryb – podkreśla Damian Marcinkowski.

Konserwacja i komis
Sklep wędkarski „Drapieżnik” będzie też wyjątkowym miejscem pod jeszcze jednym względem. Oprócz nowego sprzętu stanie się również centrum konserwacji i czyszczenia kołowrotków, a także komisem sprzętu. - Kiedy wzrastają umiejętności poławiania ryb, sprzęt dotychczas używany, może okazać się już niewystarczający. Najczęściej stoi wtedy zakurzony gdzieś w składzikach, a skoro jest sprawny można by go przecież sprzedać tym mniej zaawansowanym, którzy zaczynając wędkować, nie chcą wydawać sporych kwot na zakup wyposażenia. Taki komis jest idealnym rozwiązaniem dla obu stron – wyjaśnia Damian Marcinkowski, właściciel sklepu.

„Drapieżnik” wypłynie na gostyńskie wody już 6 czerwca i serdecznie zaprasza w swoje progi przy ul. Sikorskiego 4A (obok Delikatesów „Centrum”). Dla pierwszych 10 klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 50 zł, kubek z logo firmy gratis. W tygodniu sklep będzie czynny od 9.00-17.00. Natomiast Ci, którzy w tym czasie pracują, będą mieli szansę nabyć sprzęt także w sobotę pomiędzy godziną 8.00 a 13.00.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

FanatykFanatyk

3 0

To wszystko wina PZW ! 15:48, 04.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone