Zamknij
REKLAMA

Ostatnia szansa na pozyskanie unijnych pieniędzy!

11:29, 19.04.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Środki unijne pozwoliły wielu przedsiębiorcom na otwarcie własnej działalności czy rozwinięcie skrzydeł w biznesie. Już w najbliższą środę specjaliści z EGSD opowiedzą o tym, jak można pozyskać ostatnie dotacje na dofinansowanie Twojej firmy.

Pula pieniędzy z obecnej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 ulega wyczerpaniu i w niedługim czasie odbywać się będą jedne z ostatnich naborów dla firm w województwie wielkopolskim.

Europejska Grupa Szkoleniowo-Doradcza, specjalizująca się w pozyskiwaniu środków unijnych, w najbliższą środę 25 kwietnia przedstawi wszystkim zainteresowanym warianty uzyskania funduszy oraz przykłady ich wykorzystania. Zapewni także fachowe doradztwo w tym zakresie, odpowie na trapiące pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące dotacji.

Przedsiębiorcy zainteresowani budową hali, zakupem maszyn czy rozszerzeniem działalności o rynki zagraniczne mogą liczyć na specjalistyczną pomoc członków EGSD, którzy dokładnie wyjaśnią, jak za pomocą funduszy z UE rozwinąć i unowocześnić firmę. - Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z powiatu gostyńskiego, którzy chcieliby pozyskać środki unijne, ale czują się przytłoczeni całą procedurą naboru i sporządzania wniosku. Organizujemy to spotkanie, aby przekazać im naszą wiedzę oraz fachową pomoc, by mogli zrealizować marzenia o rozwinięciu swojego biznesu oraz zwiększeniu jego konkurencyjności, a co za tym idzie, zapewnieniu sobie większych dochodów – podkreślają członkowie EGSD.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (środa) w Hotelu Cukropol o godz.11.00 i jest bezpłatne. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: www.egsd.pl oraz przesłanie jej na adres kontakt@egsd.pl. Pozwoli ona jeszcze lepiej dostosować program spotkania do potrzeb przedsiębiorców.

(Artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone