Zamknij
REKLAMA

Gumki recepturki - jak wykonać z nich modną i wygodną bransoletkę?

17:26, 12.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Na początku małe dziewczynki, następnie nastolatki, a później kobiety. Wszystkie uwielbiamy noszenie różnego rodzaju ozdób. Zaczyna się od wykonywania kolczyków z wiśni, bransoletek z gumek do włosów, pierścionków ze sreberek albo też lakieru do paznokci z kolorowego papieru albo mazaków. Dzieci zazwyczaj mają bardzo wiele pomysłów na zrobienie różnego rodzaju ozdób. Na szkolnych przerwach robiło się ciągle bransoletki z gumek. Obecnie jest to najnowszy trend i warto jest się nim bliżej zainteresować. Przypomnimy Ci, jak możesz wykonać bransoletkę z gumek recepturek.

Bransoletki z gumek recepturek - powrót w wielkim stylu

Kiedy chodziłaś do szkoły, to wiele przerw z pewnością spędziłaś, siedząc wspólnie z koleżankami na schodach oraz wykonując bransoletki ze sznurków albo gumek. Wiosną oraz latem na ulicy można było zauważyć bardzo wiele ręcznie robionych bransoletek z gumek recepturek. Szczególnie upodobały je sobie dziewczynki oraz nastolatki. Z upływem lat zmianie ulegają nasze potrzeby, w tym również tak ważne dla każdego poczucie estetyki. Z tego względu biżuterię oraz inne dodatki kupujemy po prostu w sklepach.

Czy nie lepiej samodzielnie wykonać bransoletkę z gumek recepturek?

Obecnie moda na bransoletki z gumek recepturek jest niezwykle uniwersalna. Może warto cofnąć się w czasie i samodzielnie wykonać taką bransoletkę? Chciałabyś mieć bransoletkę, którą nosiłaś w czasach szkolnych? To niemożliwe, ale za to możesz zrobić podobną. A może masz córkę, która chodzi do szkoły i sama na przerwach wspólnie z koleżankami robi bransoletki z gumek recepturek? Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz wiedział, jak krok po kroku wykonać bransoletkę z gumek recepturek. Dzięki nam przypomnisz sobie szkolne czasy. Może też nauczysz swoją córkę, jak zrobić taką biżuterię. Wspólne wykonywanie bransoletek z gumek recepturek jest bardzo dobrym sposobem na wspólne spędzanie czasu. Bransoletka z gumek recepturek jest również bardzo dobrym pomysłem na prezent dla mamy albo najbliższej przyjaciółki.

W sklepie https://pakownia24.pl/14-gumki-recepturki po najniższych cenach.

Jak zrobić bransoletkę z gumek recepturek?

Bransoletkę z gumek recepturek możesz zrobić na palcach, na widelcu lub na szydełku. Najłatwiejsze jest wykonanie jej na palcach. Do jej zrobienia będą Ci potrzebne różnokolorowe gumki recepturki oraz zacisk S. Należy wziąć gumkę, założyć ją na środkowy oraz wskazujący palec. Następnie skręcić ją w ósemkę. Trzeba ponownie zaczepić ją na palcu. Zrób to samo z następnymi dwoma gumkami. Tak samo postępuj z kolejnymi. Szybko zobaczysz, że tworzy się z nich piękna bransoletka.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018