REKLAMA

Automatyczne oświetlenie schodów – rozwiązania w biznesie

10:20, 17.11.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Automatyczne oświetlenie schodów – rozwiązania w biznesie

Podczas dostosowywania siedziby firmy do własnych potrzeb albo nawet w trakcie projektowania jej od podstaw pojawia się moment konieczności pomyślenia o wyglądzie schodów. Oprócz doboru materiałów wykończeniowych i koloru ścian nie mniej ważna jest kwestia dobrego ich oświetlenia.

Przy tego rodzaju inwestycjach, podobnie jak to zwykle ma miejsce w biznesie, warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Korzystając z doświadczeń poprzedników i w trosce o jak najwyższą końcową jakość, rozwiązaniem takim okazują się zestawy do oświetlenia schodów z zastosowaniem sterownika schodowego. Prostota i funkcjonalność tego urządzenia jest nie do przecenienia. Z jednej strony wybierać można spośród wielu indywidualnych modeli, ale z drugiej łączy je taka sama najwyższa jakość wykonania.

Inteligentne oświetlenie schodowe wygląda bardzo schludnie. Dzięki wykorzystaniu sterownika możliwe jest dokonanie samodzielnego programowania działania czujników ruchu. Pozwala to na stworzenie najbardziej dogodnego trybu pracy. Ponieważ jest możliwość współdziałania sterowników schodowych z taśmami LED RGB (za sprawą wyboru odpowiedniej opcji przy zakupie), pojawia się szansa na wybór koloru diod z szerokiej palety. Niezależnie, jaką firmę prowadzisz, czy jest to poważna kancelaria prawna, hotel, restauracja, a może salon SPA, ustawienia taśm RGB pozwalają na stworzenie dedykowanej atmosfery wnętrza. Klienci z pewnością zwrócą uwagę na dbałość o każdy szczegół i ocenią firmę jako bardzo profesjonalną. Ponieważ inteligentne systemy oświetlenia schodów LED zastosować można także na zewnątrz, masz możliwość zaproszenia gości do obiektu już od prowadzących do wejścia schodków. To niewielka zmiana, a robi duże wrażenie i z pewnością wyróżnia firmę.

Dzięki zastosowaniu czujników ruchu, automatyczne oświetlenie schodów uruchamia się zawsze w momencie, gdy jest potrzebne. Nie będzie konieczności przeszukiwania ścian w poszukiwaniu kontaktu, ponieważ światło oświetli drogę po schodach, gdy tylko wyczuje poruszenie w obrębie swojego działania. Klienci przedsiębiorstwa zostaną zachęceni do wejścia wyżej, jeżeli nie powita ich ciemna klatka schodowa, tylko przyjemnie, estetycznie podświetlone stopnie. To działanie na podświadomość wpływające na pozytywną ocenę wnętrza. Bezpieczeństwo jest równie istotne szczególnie na schodach.

Przygotowanie instalacji elektrycznej do oświetlenia schodowego w tym systemie jak również instalacja urządzenia jest banalnie prosta. Zazwyczaj wymaga jedynie użycia dwustronnej taśmy montażowej. Dzięki różnorodnym zestawom, w skład których wchodzi zmienna liczba punktów świetlnych, dobrać można projekt jak najbardziej skrojony na miarę potrzeb twojej firmy. Jeżeli posiadasz wysokie schody i nie wiesz, czy diody LED będą konieczne przy każdym stopniu, zdecyduj się na zestaw startowy. W razie potrzeb można go poszerzyć, by uzyskać optymalny efekt. Wszystko odbywa się bez konieczności przeprowadzania uciążliwych remontów, które wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dodatkowo warto wspomnieć o niskich kosztach eksploatacji tego typu urządzeń. Automatyczne oświetlenie schodów ma wieloletnią żywotność, o czym najlepiej świadczy długość gwarancji udzielanej przez producenta. Oprócz tego nowoczesne diody LED zużywają minimalne ilości energii elektrycznej.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

JacekJacek

0 0

Ciekawy temat - pomyślimy o tych schodach z ledami 14:18, 17.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017