REKLAMA

Ranking sklepów z oświetleniem LED

08:12, 03.11.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Rosnące zainteresowanie technologiami ledowymi spowodowało między innymi także ten skutek, że w branży oświetleniowej zaczęła pojawiać się coraz to większa liczba przedsiębiorców oferujących produkty zaliczane ogólnie do kategorii osprzętu oświetleniowego. W równym stopniu zaczęło dotyczyć to stacjonarnych sklepów, ale także internetowych sklepów z oświetleniem LED.

O ile też zjawisko to niewątpliwie oceniać należy pozytywnie, gdyż – jak powszechnie wiadomo – konkurencja na rynku zazwyczaj prowadzi do obniżenia cen oraz zwrócenia większej uwagi na zadowolenie konsumenta, o tyle jednak przysłowiowy Kowalski stanąć musi przed wyborem odpowiedniego sklepu, w którym dokona zakupu interesujących go produktów. Wybór ten nie jest zresztą łatwy, ponieważ na pierwszy rzut oka oferta poszczególnych sklepów z oświetleniem LED nie różni się w sposób znaczący. Pomiędzy oferowanymi przez nich produktami często zachodzą jedynie minimalne różnice w zakresie parametrów technicznych i użytkowych, a niektóre sklepy posiadają w swojej ofercie produkty pochodzące od tych samych producentów i dystrybutorów. Celowym pozostaje więc w takiej sytuacji stworzenie małego rankingu sklepów z oświetleniem, w którym przedstawi się zalety i wady poszczególnych platform sprzedażowych.

Niekwestionowanymi liderami w zakresie sprzedaży internetowej osprzętu oświetleniowego LED są sklepy leduj.pl, neoled.com.pl, eled.pl oraz sklepledowy.pl. Pod względem wizualnym najbardziej czytelny i przyjazny użytkownikowi jest sklep eled.pl. Sklep ten wyróżnia też sprawny i szybki kontakt telefoniczny oraz mailowy, a także zdroworozsądkowe podejście do kwestii związanych ze zwrotem zakupionego towaru oraz procedurą reklamacji produktów, które uległy uszkodzeniu w okresie objętym rękojmią. Opinie na temat sklepu eled.pl, jakie znaleźć można, przeglądając poświęcone mu podstrony porównywarek cenowych oraz serwisów z recenzjami, potwierdzają, że sklep ten cechuje się wyjątkową rzetelnością oraz dbałością o zadowolenie klienta.

Co równie istotne – wszystkie sklepy wraz z upływem czasu poszerzają swój asortyment o coraz to nowsze kategorie produktów, dzięki czemu możliwe jest dokonanie w jednym miejscu zakupu wszystkich potrzebnych sprzętów i akcesoriów.

Inne sklepy internetowe również posiadają szeroki asortyment oraz świadczą usługi dobrego serwisu sprzedażowego. Warto sprawdzić zatem ofertę wszystkich konkurencyjnych podmiotów. Do pozostałych sklepów internetowych, z których usług powinniśmy być także zadowoleni, zaliczyć można między innymi takie platformy jak lampy.pl czy kingled.pl. W przypadku tych podmiotów profil sprzedażowy jest znacznie większy, co zmniejsza ich specjalność. Nadal jednak pozostają one lepszą alternatywą aniżeli korzystanie z tradycyjnych sklepów stacjonarnych, których oferta produktowa pozostaje w typowych przypadkach o wiele węższa i nie zawiera wielu interesujących produktów oraz nowinek z branży oświetleniowej.

A Ty który sklep z oświetleniem LED uważasz za najlepszy?

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017