Zamknij
REKLAMA

Nieszczęście może nas spotkać w każdym momencie. Dlatego warto zapisać mój numer

08:38, 11.05.2022 | .
Foto: Zleceniodawca

Nazywam się Magdalena Zaremba i zaraz dowiesz się, dlaczego warto zapisać sobie mój numer telefonu: 603-683-892. Niebezpieczeństwa czyhają na nas na każdym kroku. Nieszczęście może spotkać nas w każdym momencie. Niejednokrotnie po zdarzeniu drogowym zastanawiamy się, nie tylko jak radzić sobie po wypadku, ale również jak uzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym z OC sprawcy.

W natłoku firm zajmujących się odszkodowaniami powypadkowymi trudno wybrać tą właściwą, której będzie zależało przede wszystkim na pomocy poszkodowanemu, a nie uzyskaniu korzyści dla siebie. Firmy pomagające w uzyskaniu odszkodowania oraz firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi zwykle patrzą jedynie na zysk, jaki może przynieść sprawa. Dlatego też często nie przyjmują niektórych zleceń od osób, które naprawdę potrzebują pomocy. Z nami jest jednak inaczej. My - czyli Europejski Lider Odszkodowań - stawiamy na pierwszym miejscu dobro osoby zgłaszającej się do nas po pomoc lub szukającej profesjonalnego pełnomocnika w sprawach prawnych. Jesteśmy najlepszą firmą odszkodowawczą działającą na terenie Polski. Od lat zajmujemy się walką o wyższe rekompensaty dla poszkodowanych niesłusznie potraktowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Dla przykładu - odszkodowanie za wypadek w drodze do pracy może okazać się przez pewien czas kluczowym źródłem utrzymania dla osoby, która wskutek zdarzenia nie może kontynuować wykonywania swoich obowiązków. Warto wówczas skorzystać z pomocy fachowców oferujących kompleksową pomoc, taką jak np. odszkodowanie po wypadku z pakietem medycznym, dzięki czemu ofiary najcięższych wypadków mogą skupić się na powrocie do zdrowia, będąc pod fachową opieką lekarzy. Odszkodowanie powypadkowe z pakietem medycznym gwarantuje dostęp do specjalistów, bez obawy o koszty czy kolejki.

 

Dlaczego warto zaufać Europejskiemu Liderowi Odszkodowań?

ELO to skuteczna firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze służą profesjonalną radą. Niezależnie od tego, w jakiej sprawie się do nas zgłosisz - pomocy w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego z PZU, komunikacyjnego, z zakładu pracy lub za niesłuszne aresztowanie - zawsze jesteśmy tutaj, by Cię wysłuchać. ELO z chęcią odpowie na każde pytanie: nieważne, czy będzie brzmiało ono "jak uzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym", "jak uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy" czy "jak radzić sobie po wypadku". Podejdziemy do tego jednak odrobinę inaczej niż inne firmy odzyskujące odszkodowania. Działamy na zasadach partnerskiej współpracy, a ją natomiast opieramy na lojalności i komforcie naszych klientów. Pomożemy Ci w odzyskaniu ubezpieczenia z OC sprawcy wypadku nawet jeżeli będziemy zmuszeni skierować sprawę na drogę sądową. Nasi specjaliści będą godnie reprezentować Twoje interesy.Zajmujemy się nie tylko pomocą w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego. W zakresie naszych kompetencji znajduje się także wsparcie dla gospodarstw rolnych i poszkodowanych, którzy ulegli wypadkom. Pomagamy rolnikom uzyskać odszkodowanie za wypadki na terenie gospodarstw.

Pomagamy również w uzyskiwaniu świadczeń pielęgnacyjnych dla opiekunów osób małoletnich i dorosłych z tytułu rezygnacji z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej. Mimo że opiekunowi osoby dorosłej będzie trudniej uzyskać świadczenie niż opiekunowi dziecka, to wyrok Trybunału Konstytucyjnego otworzył nam furtkę do nowej interpretacji przepisów. Doskonale wiemy, że wiek nie gra roli, jeśli osoba z niepełnosprawnością nie może samodzielnie wykonywać codziennych czynności lub potrzebuje pomocy w procesie leczenia czy rehabilitacji.

Jak więc uzyskać świadczenie pielęgnacyjne dla osoby dorosłej? Na pewno pojawią się schody, dlatego najlepiej już na początku skontaktować się z adwokatem. W Europejskim Liderze Odszkodowań kierujemy swoją pomoc właśnie do opiekunów osób małoletnich jak i pełnoletnich, którym odmówiono przyznania świadczenia w pierwszej instancji. Masz szansę na wygraną, jeśli prawnik napisze dla Ciebie odwołanie od decyzji ośrodka pomocy społecznej. Jeśli i to nie pomoże, skierujemy sprawę do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, a w kolejnej instancji do sądu administracyjnego.

Osoba sprawująca opiekę nad dorosłym ma prawo do specjalnego zasiłku opiekuńczego w wysokości 620 zł. Dzięki nam możesz podwyższyć kwotę pomocy finansowej do 2119 zł.

Odzyskiwanie odszkodowań należnych rodzinom lub osobom, którym taka rekompensata się należy jest naszą specjalnością - udowodnimy odpowiedzialność, zgłosimy roszczenie i wynegocjujemy najlepsze warunki zadośćuczynienia lub odszkodowania powypadkowego. Nieważne czy zgłosicie się do nas ze sprawą odszkodowania za utracone mienie, czy będziecie rościli o zasłużone odzyskanie odszkodowania za wypadek w drodze do pracy - dokładnie przeanalizujemy sprawę indywidualnie i w sposób szczegółowy, by móc jak najlepiej Wam pomóc. Pamiętajcie - jesteśmy po Waszej stronie!

Reprezentuję firmę Europejski Lider Odszkodowań, więc jeżeli potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu: 603-683-892 - powiem Ci, jakie działania musisz podjąć po wypadku, aby uzyskać jak najwyższe odszkodowanie komunikacyjne z OC sprawcy i nie tylko. Odpowiem na każde Twoje pytanie i wspólnie przejdziemy przez cały etap odszkodowawczy. Telefon Cię nic nie kosztuje, a zyskać możesz naprawdę wiele. Zapraszam i do usłyszenia!

Zachęcam też do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.eloodszkodowania.pl

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%