Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto wybierać oryginalne produkty do sprzątania z Niemiec?

15:39, 29.12.2021 | materiały partnera

Wielu konsumentów zastawiania się nad tym, czy rzeczywiście zgodnie z powszechną opinią chemia gospodarcza z Niemiec ma przewagę nad tą, która dostępna jest w sprzedaży na terytorium kraju. Jak się okazuje chemia niemiecka cechuje się odmiennym składem, który przekłada się na skuteczność jej działania.

Na czym polegają różnice pomiędzy produktami pochodzącymi z kraju oraz zza zachodniej granicy?

Zgodnie z wynikami badań, które zostały przeprowadzone skład poszczególnych produktów był inny w zależności od kraju, w którym były one sprzedawane. Różnice dotyczyły między innymi ilości środków ułatwiających usuwanie zanieczyszczeń w proszkach do prania czy płynach do mycia naczyń, a także braku rozjaśniaczy optycznych w odplamiaczach. Ponadto produkty dostępne na rynku polskim cechowały się niepełnymi lub niejasnymi opisami. Podczas analizy poszczególnych produktów stwierdzono, że płyny do mycia naczyń pochodzące z obu krajów różniły się zawartością środków powierzchnio czynnych. Płyny niemieckie były jednak bardziej gęste, co utrudniało ich dozowanie. W płynach do zmywania różna była ilość i rodzaj zastosowanych substancji zapachowych. W przypadku płynów do prania produkty zachodnie posiadały etykiety dotyczące zastosowanych składników, w tym alergenów. Tej informacji brak było na produktach krajowych.            

Dlaczego ważny jest wybór odpowiednich produktów?

Podczas sprzątania wybór właściwych produktów ma istotne znaczenie. Dobrej jakości produkty ułatwaiją bowiem skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, a w dodatku są przyjazne zdrowiu i nie powodują zmian skórnych czy dolegliwości ze strony układu oddechowego.

Czym należy się kierować wybierając sklepy z chemią niemiecką?

Chemia gospodarcza z Niemiec powinna być dostarczana przez godne zaufania sklepy. Dają one gwarancję tego, że chemia niemiecka będzie cechować się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Dlatego właśnie warto wybierać sklep chem-wash.pl. W tym przypadku oryginalna chemia gospodarcza z Niemiec dostarczana jest do klienta błyskawiczną i darmową przesyłką, a szeroki wybór produktów dostępnych na stronie https://chem-wash.pl pomaga wybrać preparaty dostosowane do bardzo indywidualnych potrzeb. Wśród nich wymienić można produkty do prania takie jak proszki, płyny, kapsułki i odplamiacze. Preparaty te są dostępne w wielu wersjach, w tym również delikatnej przeznaczonej dla dzieci oraz osób ze skłonnością do podrażnień i występowania reakcji alergicznych. Ponadto oferta sklepu obejmuje produkty do zmywania w postaci tradycyjnych płynów oraz środków do zmywarek, a także produkty do czyszczenia toalet, mycia szyb czy innych powierzchni, jak również mydła w płynie.

Z czego wynikają różnice w składzie produktów?

Chemia niemiecka jest utożsamiania z wysoką jakością. Odmienny skład produktów pochodzących z rożnych krajów podyktowany jest między innymi odmiennymi przyzwyczajeniami konsumentów. W tym przypadku należy podkreślić, że konsumenci zza Odry stosują się ściśle do wskazówek podanych przez producenta w zakresie dozowania produktów, podczas gdy użytkownicy z Polski traktują je zwykle jedynie jako wskazówkę. Z tego powodu receptury krajowe cechują się większą ilością wypełniaczy w porównaniu z bardziej skoncentrowaną formułą przeznaczoną na rynek zachodni. W ten sposób ta sama ilość produktu pochodzącego z Niemiec może być bardziej efektywna w działaniu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%