Zamknij
REKLAMA

Etoto vs STS - gdzie lepiej zarejestrować konto?

12:52, 26.11.2021 | .
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Wiele argumentów przemawia za tym, żeby zdecydować się na te podmioty hazardowe. Jaka firma bukmacherska przygotowała obecnie lepsze promocje? Zapoznaj się z nimi czytając dzisiejszy tekst. Nie tylko opisujemy to, co możesz otrzymać, ale także to, jakie dokładnie są warunki obrotu tymi bonusami.

Jaki bonus na start przygotował bukmacher Etoto?

Nie tak dawno podmiot Etoto zmienił swoją główną promocję. Aktualnie ta firma bukmacherska (stan na koniec listopada 2021 roku) oferuje bonus 200% do 200 PLN. Jak można w ogóle skorzystać z tej promocji? W pierwszej kolejności czeka Cię rejestracja. Nie musisz się jednak obawiać tego zadania. W końcu Etoto to legalna firma bukmacherska. Są zaś odpowiednie papiery, które to w 100% potwierdzają. Po wykonaniu rejestracji, należy wpłacić pierwszy depozyt. Jeśli uporasz się z wykonaniem tego zadania, to otrzymasz bonus. Jest on zaś zależny od kwoty premierowej wpłaty. Jak np. zdecydujesz się na depozyt w kwocie 100 PLN, to finalnie na Twoim koncie pojawi się 300 PLN itd. Pamiętaj, że nawet najmniejsze wpłaty uprawniają Cię do skorzystania z tego bonusu. W regulaminie promocji jest bowiem napisane, że możesz wpłacić np. tylko jedną złotówkę, a i tak otrzymasz od Etoto dodatkowe środki na grę.

Jakie są warunki dotyczące obrotu?

Warto zapoznać się z tym aspektem, by mieć pewność, że warunki nie będą dla Ciebie zbyt restrykcyjne. Na szczęście są one jak najbardziej do spełnienia. Ważne jest to, że nie ma żadnych ukrytych haczyków. Wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie promocji. O czym warto wiedzie? Na wykonanie obrotu masz dokładnie 30 dni. Musisz zatem wszystko sobie zaplanować, aby nie spóźnić się z realizacją tego zadania. Dodatkowo należy postawić za sześciokrotność otrzymanego bonusu. Jakie kupony wliczają się do obrotu? Chodzi o wydarzenia przedmeczowe oraz live (tutaj nie ma zatem ograniczeń). Poza tym chodzi o minimalne kursy. Nie jest ważne, czy preferujesz obstawianie kuponów solo albo akumulowanych. Za każdym razem minimalny kurs powinien wynosić 2,20. Jeśli chodzi o zakłady wielokrotne, to jest jeszcze jedna ważna sprawa godna odnotowania. Kurs każdej sekcji nie może być mniejszy niż 1,30.

Bonusy oferowane przez STS - Prosta rejestracja i darmowy kod promocyjny

W ofercie tego bukmachera także nie brakuje atrakcyjnych promocji przeznaczonych dla nowych Klientów. Możesz np. skorzystać z bonusu bez depozytu. W tym celu wymagana jest tylko STS rejestracja na stronie tego bukmachera. Pamiętaj, by w czasie zakładania konta wpisać kod promocyjny „BETONLINE” (dozwolone są małe oraz duże litery). W ten sposób zagwarantujesz sobie bez większego trudu 29 PLN. Na szczęście to tutaj nie wszystko. W tym momencie główny bonus tego bukmachera to 100% do 1200 PLN. Osobom początkującym należy się kilka zdań wyjaśnień. Od tego, jak dużo wpłacisz zależy to, ile potem otrzymasz. Maksymalnie tym sposobem możesz zainkasować 1200 PLN. Wówczas na swoim koncie będziesz posiadał 2400 PLN. Jak wpłacisz 1000 PLN, to będziesz miał 2000 PLN itd.

Jak trzeba obrócić tymi bonusami?

Tutaj także trzeba przygotować się na kilka warunków związanych z obrotem tymi bonusami. Tak samo, jak w przypadku Etoto, nie są one zbytnio restrykcyjne. Warto dodać, że dotyczą one zarówno promocji bez depozytu, jak i tej związanej z bonusem od pierwszej wpłaty. Musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej od STS sumy. Minimalne kursy wynoszą 1,91. Nie możesz zatem o tym aspekcie zapominać. Oczywiście, masz sposobność zagrać np. singla o kursie 1,50. Taki zakład nie będzie jednak wliczał się do obrotu bonusem. Na co jeszcze warto uważać? Do obrotu są zaliczane tylko i wyłącznie wygrane kupony. Dlatego warto postarać się, by takich było jak najwięcej. Dzięki temu szybko uporasz się z wykonaniem obrotu.

Czas na podsumowanie. Bardziej urozmaiconą ofertę ma STS. Dodatkowo warunki związane z obrotem bonusami są nieco łatwiejsze do spełnienia (np. pod kątem minimalnych kursów). Uważamy jednak, że i tak warto skorzystać z oferty powitalnej Etoto, która jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%