Zamknij
REKLAMA

Gdzie szukać ergonomicznego wyposażenia gastronomicznego w promocyjnych cenach?

14:23, 27.07.2021 |
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Wyposażenie restauracji, baru czy cukierni to zazwyczaj ogromny wydatek. Inwestor decydujący się na rozpoczęcie działalności gastronomicznej musi go ponieść od razu, jednorazowo już na starcie. Nic dziwnego, że szuka korzystnych dla siebie rozwiązań finansowych. Okazuje się, że sporo można zaoszczędzić podczas zakupów w sklepach internetowych.

Które elementy wyposażenia kuchni są najdroższe? Wielu restauratorów nie szczędzi wydatków na piece, bo one stanowią serce gastronomii. Jednak za dobre urządzenie trzeba zapłacić nierzadko nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Na kompletne wyposażenie nowoczesnej restauracji, piekarni czy cukierni trzeba przewidzieć często niemałą kwotę. Tylko częściowo pokrywają ją dotacje lub pożyczki dla przedsiębiorców. Możesz jednak wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać ofert atrakcyjnych cenowo. Gdzie? Oczywiście w sieci. 

Wyposażenie gastronomii – atrakcyjne oferty online

Kupowanie online zazwyczaj oznacza oszczędności – czasu i pieniędzy. Nie inaczej jest w przypadku wyposażenia gastronomii, które w dobrze zaopatrzonych sklepach może kosztować nawet 10-20% taniej niż stacjonarnie. Z czego to wynika?

Przede wszystkim z niższej marży – sklepy internetowej nie płacą za wynajem ogromnych powierzchni handlowych, a sporo produktów mogą zamówić bezpośrednio od producenta, pomijając przy tym innych pośredników. Bardzo chętnie też udzielają własnych promocji czy zniżek, np. dla stałych klientów, osób zapisujących się do newslettera czy polecających sklep innym.

Kupuj w sklepie internetowym – zyskuj więcej niż myślisz

Oszczędność ceny to pierwszy argument przemawiający za zakupem sprzętów gastronomicznych online. Zamawiając w ten sposób, oszczędzasz też czas, bo nie tracisz go na dojazdy do sklepów ani na organizowanie transportu z wniesieniem. Dużym atutem jest zdalna pomoc udzielana przez pracowników. Doradcy klienta chętnie wysłuchują potrzeb, oczekiwań i w dostępnym budżecie zaproponują optymalne rozwiązania. Szukając nowoczesnego wyposażenia gastronomicznego warto odwiedzić https://iguanasklep.pl/branze/piekarnia-i-cukiernia


Dogodne finansowanie zakupów

Za zakupy zrobione online nie musisz płacić od razu ani gotówką. Dobre sklepy udostępniają swoim klientom możliwość ubiegania się o leasing albo oferują sprzedaż ratalną. Wtedy inwestycja staje się opłacalna, restauracja może już działać i zarabiać na siebie, a budżet nie jest mocno nadszarpnięty.  

Dobra wiadomość jest też taka, że nawet zakup na raty można sfinalizować online, bez konieczności wychodzenia z domu czy odwiedzania banku. Wszystkie powyższe czynniki sprawiają, że zakup wyposażenia gastronomicznego nie musi być skomplikowaną i bardzo drogą kwestią.

Materiał partnera

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%